Suszarka do żywności 616 B-Dry

00C061600AR0

Suszarka do żywności, moc 245 W, tworzywa wolne od BPA, przezroczysta obudowa, 5 tac/warstw do suszenia, wiatraczek, włącznik/wyłącznik, ustawianie temperatury, wymiary 32 x 32 x 27 cm. Odległość między poszczególnymi poziomami suszenia wynosi aż 6,5 cm. 

Designed in Italy

Więcej szczegółów

219,00 zł brutto

Opis

Suszarka B-dry – Twój nowy sposób na suszenie żywności

Ariete B-Dry to kompaktowa i zaawansowana suszarka do owoców, warzyw, grzybów, ziół, a nawet mięs. Idealnie łączy smak ze zdrową i lekką kuchnią, oraz pozwala na naturalne zakonserwowanie żywności. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na długie przechowywanie produktów spożywczych, ale również na zachowanie ich naturalnego smaku – bez żadnych ulepszaczy.

Suszarka B-dry – Twój nowy sposób na suszenie żywności

Doskonały przepływ temperatury

Dzięki równomiernemu rozkładowi ciepła oraz regulowanej temperaturze w przedziale 35°C - 70°C, suszarka Ariete zapewnia dokładne odparowanie wody, a jednocześnie utrzymanie optymalnego poziomu soli mineralnych i witamin w żywności.

Doskonały przepływ temperatury

Całkowita kontrola

Ariete B-dry zostało wyposażone w precyzyjne i wygodne pokrętło regulacji temperatury, które pozwala na swobodny dobór odpowiednich ustawień do Twoich aktualnych potrzeb. Suszarka posiada aż osiem idealnie wybranych poziomów mocy, które dla jeszcze większej kontroli - zostały zaprogramowane co 5 °C.

Całkowita kontrola

Duża pojemność

Urządzenie posiada 5 poziomów suszenia o średnicy 32 cm, co zapewnia około 0,4 m2 powierzchni do przygotowywania Twoich smakołyków. Dzięki odległości między poziomami, wynoszącej 6,5 cm – nie musisz martwić się o brak wystarczającej przestrzeni.

Duża pojemność

Wygodnie i kompaktowo

Wszystkie elementy urządzenia są niezwykle proste w demontażu i czyszczeniu. Kosze na żywność wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką i są gotowe do następnego użycia. Dzięki modułowej konstrukcji są również niezwykle proste w przechowywaniu i na zajmą w Twoim domu zbyt wiele miejsca.

Wygodnie i kompaktowo

Zainspiruj się i poznaj wszystkie możliwości

Suszone pomarańcze czy grzyby to tylko ułamek możliwości. Z pomocą Ariete B-dry bez problemu przygotujesz zdrowe oraz pyszne owocowe chipsy, pozbędziesz się wody z pomidorów, a nawet przygotujesz bazę do warzywnej mąki. Jesteś fanem suszonego mięsa? Czemu nie przygotować go samodzielnie? Takie rozwiązanie daje Ci gwarancję jakości oraz naturalnego i pełnego smaku.

Zainspiruj się i poznaj wszystkie możliwości
Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc245W
Regulacja mocy
Natychmiastowa gotowość do pracy
Programy8
Termostat
Dioda LED
Antypoślizgowe nóżki
Tworzywo wolne od BPA
Możliwość czyszczenia pod bieżącą wodą
Włącznik/Wyłącznik
Wymiary wewnętrzne31 x 31 x 6,5 cm
Średnica32 cm
Wysokość27 cm
Waga2,4 kg
EAN8003705117501
Kod producenta616
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania