Stacja parowa 5571 Steam Power Slim

00S557100AR0

Stacja parowa, moc 2200 - 2600 W, uderzenie pary 130 g/min, prasowanie w pionie, system Anti-drip, funkcja samoczyszczenia, regulowana temp., ceramiczna stopa, lampka gotowości, poj. 1,8 l

Designed in Italy

Więcej szczegółów

429,00 zł brutto

Opis

Poznaj swój nowy generator pary

W Ariete genialne parametry i zaskakująco niska cena idą ze sobą w parze! Zamień swoje dotychczasowe żelazko na nowy generator pary STEAM POWER EASY w kompaktowym rozmiarze. Szybkie i efektywne prasowanie, regulacja temperatury z automatycznym doborem ilości pary i działanie bakteriobójcze to tylko niektóre jego zalety.

Jeśli ciągle brakuje Ci czasu, na pewno dodatkowo docenisz fakt, że urządzenie gotowe jest do pracy niemal natychmiast po uruchomieniu. Wszystko za sprawą specjalnej pompy, dzięki której Steam Power Easy jest gotowe do pracy w kilka sekund. Zacznij prasowanie i po prostu zachwyć się spektakularnymi i szybkimi efektami prasowania.

Doskonałe parametry

Doskonałe parametry

W tym niewielkim urządzeniu drzemią gigantyczne możliwości! Moc 2400 W i ciągły wyrzut pary na poziomie 120 gr/minutę to połączenie gwarantujące idealne prasowanie. Generator pary Steam Power Easy bez żadnego problemu poradzi sobie z najbardziej wymagającymi materiałami. Pościel, koce czy narzuty możesz prasować złożone – dzięki dużej mocy i stałemu wyrzutowi pary – rozgrzane cząsteczki przenikają przez kilka warstw prasowanego materiału, rozprostowując go i pozostawiając idealnie gładkim. Dzięki funkcji ANTIDRIP, żadna kropelka nie zabrudzi prasowanych koszul, a wyjątkowo odporna na zarysowania ceramiczna stopa równomiernie rozprowadzi temperaturę i pozbędzie się wszystkich zagnieceń.

Prasowanie w pionie

Prasowanie w pionie

Dzięki generatorowi pary Steam Power Easy nie musisz za każdym razem wyciągać deski do prasowania. Stały wyrzut i dodatkowe uderzenie pary świetnie poradzą sobie z prasowaniem tkanin w pionie. Ta funkcja jest wyjątkowo przydatna jeśli mamy do czynienia z delikatnymi materiałami. W ten sposób możesz również odświeżyć swoją odzież, która przez dłuższy czas leżała w szafie. Gorąca para wodna ma również działanie bakteriobójcze - dzięki czemu pozbędziesz się ze swoich ubrań 99,9% bakterii i mikroorganizmów.

Regulowana temperatura i automatyczny dobór pary

Regulowana temperatura i automatyczny dobór pary

Stacja pary Steam Power Easy jest wyjątkowa również dlatego, że możesz regulować temperaturę prasowania, co pozwoli Ci uchronić najdelikatniejsze tkaniny oraz idealnie wyprasować bardziej wymagające materiały. Inteligentny system dobiera ilość pary automatycznie do temperatury, a Ty w każdej chwili możesz użyć przycisku STEAM BOOST, który odpowiada za silne uderzenie pary. Inżynierowie odpowiedzialni za projekt tego urządzenia na tym jednak nie poprzestali – za pomocą stacji parowej mod. 5571 możesz prasować również na sucho, bez użycia wody!

Kompaktowy rozmiar z dużym zbiornikiem na wodę

Kompaktowy rozmiar z dużym zbiornikiem na wodę

Kompaktowy rozmiar to duży atut urządzenia Steam Power Easy – taki generator zmieści się do większości szafek i nie zajmuje dużo miejsca. Niewielki rozmiar nie oznacza jednak małego pojemnika na wodę. Stacja pary Ariete pomieści aż 1,8 litra, co pozawala na ciągłe prasowanie przez długi czas. Pojemnik możesz napełniać w dwojaki sposób – wypinając go z urządzenia lub bez konieczności odchodzenia od stacji pary - otwierając specjalną pokrywkę. Wszystkie te funkcje zostały zaprojektowane dla Twojego komfortu, by prasowanie stało się przyjemnością.

Szybkie i proste czyszczenie

Szybkie i proste czyszczenie

Regularne czyszczenie generatora pary znacznie wydłuży jego żywotność. Osadzający się kamień i zanieczyszczenia mogą również pobrudzić odzież podczas prasowania. Steam Power Easy zasygnalizuje Ci konieczność czyszczenia, dzięki czemu Twoja stacja pary będzie zawsze gotowa do pracy. Proces czyszczenia trwa tylko kilka minut i jest bardzo prosty do przeprowadzenia – wystarczy umieścić urządzenie nad umywalką, dolać wody, przekręcić pokrętło w pozycję „CLEAN”, a cała reszta zrobi się sama!

Komfort i bezpieczeństwo

Komfort i bezpieczeństwo

Stacja pary Steam Power Easy jest bardzo prosta w użyciu. Włączona do prądu, nagrzewa się niemal natychmiast i jest gotowa do pracy zaraz po uruchomieniu. Regulowana temperatura z automatycznym wyrzutem pary doskonale wyprasuje wszystkie rodzaje tkanin jakie posiadasz w swoim domu! Dodatkowo urządzenie wyłączy się automatycznie po 10 minutach bezczynności, co jest gwarancją Twojego spokoju po wyjściu z domu i jest zbawienne dla środowiska. Zadbajmy o planetę razem, niech to będzie pierwszy krok.

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc2400 W
Regulacja mocy
Lampka gotowości
Wyrzut pary120 g/min
Uderzenie pary130 g/min
Stopaceramiczna
System Anti-drip
Prasowanie na sucho
Prasowanie w pionie
Pojemność zbiornika na wodę1,8 l
Wyjmowany zbiornik
System antywapienny
Funkcja samoczyszczenia
Nieprzywierająca powłoka
Dioda LED
Automatyczny wyłącznik
Blokada bezpieczeństwa
Uchwyt na kabel
Długość38 cm
Szerokość19 cm
Wysokość23,5 cm
Waga2,67 kg
EAN8003705118089
Kod producenta5571
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania