Parownica 6246 Duetto (Parownica + Żelazko)

00S624600AR0

Prezentujemy unikatowe rozwiązanie, które jest kolejnym, wspaniałym patentem należącym do rodziny marki Ariete. Dwie formy prasowania parowego zawarte w jednym, małym i poręcznym urządzeniu o mocy 1000 W. Duetto Garment + Iron jest połączeniem małego i zgrabnego żelazka z mocną i wydajną parownicą. Wyposażone jest w nieprzywierającą, ceramiczną stopę, technologię Ideal Temp, przycisk pary z blokadą bezpieczeństwa. Waży tylko 1 kg, posiada kabel o długości aż 2,5 m a jego wymiary to 27 x 17 x 11 cm w trybie parownicy oraz 14 x 23 x 11 cm w trybie żelazka.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

259,00 zł brutto

Opis

Ilustracja 1

Podwójna funkcjonalność

Żelazko Duetto Garment + Iron jest niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem łączącym w sobie zastosowanie dwóch niezależnych urządzeń. Jest łatwe i intuicyjne w użyciu, a obracana głowica pozwala na proste zmiany trybów pracy. Dzięki podwójnej funkcji, możesz łatwo i bezpiecznie odświeżyć i wyprasować wszystkie części swojej garderoby.

Ilustracja 2

Doskonałe żelazko

Dzięki zastosowaniu ceramicznej, nieprzywierającej stopy oraz funkcji IdealTemp, dostosowującej uniwersalną temperaturę prasowania – świetnie się sprawdzi jako klasyczne żelazko do uciążliwych zagnieceń. Waga oraz poręczne rozmiary urządzenia sprawiają, że jest wygodne w użyciu nawet podczas długiego prasowania.

Ilustracja 3

Praktyczna parownica

Po odwróceniu głowicy – żelazko zmienia się w parownicę o wyrzucie pary na poziomie 18 g/min, pozwalającą na szybkie pozbycie się drobnych zagnieceń oraz odświeżenie Twoich ubrań – bez potrzeby zdejmowania ich z wieszaka. Jest bezpieczna w użyciu i delikatna dla materiału. Dzięki zawartym w zestawie akcesoriom, daje również możliwość szybkiego i precyzyjnego zaprasowywania kantów.

Ilustracja 2

Wygodne i bezpieczne w użyciu

Duetto garment + iron stworzone z myślą o maksymalizacji komfortu pracy. Jest intuicyjne i wygodne w użyciu, a łatwo wyjmowane elementy pozwalają na czyszczenie i napełnianie wodą w niesamowicie prosty sposób. Nie mniej istotne jest bezpieczeństwo, dlatego specjalne blokady chronią uzytkownika przed przypadkowym kontaktem z gorącą parą.

▼ Obejrzyj film ▼

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc1000W
Lampka gotowości
Wyrzut pary17-18 g/min
Technologia Ideal Temp
Prasowanie w pionie
Nieprzywierająca stopa
Pojemność zbiornika na wodę0,18 l
Czas nagrzewaniaok 60 s
Blokada bezpieczeństwa
Dodatkowe cechy2 w 1 (parownica + żelazko)
Włącznik/Wyłącznik
Akcesoria w zestawieSzczotka do tkanin, Końcówka do zaprasowywania kantów, Miarka do wody
Pojemność0.18 l
Długość kabla2,5 m
Waga1 kg
EAN8003705117259
Kod producenta6246
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania