Oczyszczacz parowy 4145 Xvapor Comfort

Oczyszczacz parowy 4145 Xvapor Comfort

8003705114593

Wielofunkcyjny oczyszczacz parowy o mocy 1500 W i ze zbiornikiem na wodę o pojemności 1,2 litra – pozwala na 45 minut ciągłej pracy. Wyrzut pary pod ciśnieniem 5 bar. Wspomaga ograniczenie użycia chemii w codziennym życiu. W zestawie 9 końcówek przeznaczonych do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni. Idealny w walce z roztoczami, drobnoustrojami i bakteriami. Długość kabla wynosząca 6 metrów, pozwala na swobodne sprzątanie.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

389,00 zł brutto

Opis

Ilustracja 1

Skutecznie dezynfekuje

W każdym, nawet najczystszym domu roi się od drobnoustrojów, które potrafią uprzykrzać życie. Bakterie, wirusy, roztocza czy pluskwy nader często są prawdziwym utrapieniem - nie tylko dla alergików. Na szczęście większość szkodliwych mikroorganizmów i bakterii - ginie już w temperaturze 85 º C , a dzięki wysokiej temperaturze pary wytwarzanej przez XVAPOR COMFORT Ariete - możesz pozbyć się nawet 99,9 % z nich! A to wszystko bez użycia środków chemicznych.

Ilustracja 2

Łatwy w napełnianiu i pojemny zbiornik

Xvapor Comfort marki Ariete – posiada solidny, aluminiowy bojler, o pojemności 1,2 l, który jest doskonale przystosowany do wysokiego ciśnienia wytwarzanego przez urządzenie. Duża pojemność, gwarantuje również komfortowe sprzątanie, bez potrzeby uzupełniania wody przez ok 45 min ciągłej pracy. Ponadto, oczyszczacz jest bardzo prosty w napełnianiu, dzięki dołączonemu do zestawu lejkowi.

Ilustracja 3

Praktyczny w codziennym użytkowaniu

Szybka gotowość do pracy to tylko jedna z wielu zalet oczyszczacza parowego marki Ariete. Nagrzanie wody do odpowiedniej temperatury generującej gorącą parę pod wysokim ciśnieniem – trwa maksymalnie 8 min. Przejrzysta lampa LED, w wyraźny sposób poinformuje Cię, o osiągnięciu odpowiedniego ciśnienia.

Ilustracja 4

Łatwy w czyszczeniu

Dzięki łatwej w czyszczeniu konstrukcji – bez problemu zachowasz porządek nie tylko w domu ale i blask samego urządzenia. Rozkładane elementy, w wygodny i dokładny sposób można umyć pod bieżącą wodą, a szmatka do podłóg - bez przeszkód nadaję się do odświeżenia w pralce.

Ilustracja 5

Idealny do każdego rodzaju podłóg

Zawarte w zestawie: duża szczotka o twardym i wytrzymałym włosiu w połączeniu ze szmatką z mikrofibry - są doskonałym rozwiązaniem do czyszczenia każdego rodzaju podłóg. W połączeniu z mocą pary generowanej przez Xvapor Comfort z łatwością odświeżysz swoje dywany oraz usuniesz najbardziej uporczywy brud z terakoty, marmurów i drewnianego parkietu.

Ilustracja 6

Bezpieczeństwo to podstawa

Oczyszczacz jest wyposażony w specjalny zawór, który blokuje możliwość jego odkręcenia do momentu spadku ciśnienia w urządzeniu. Zapobiega to przed przypadkowym kontaktem z gorąca parą i gwarantuje bezpieczeństwo podczas sprzątania oraz po zakończonej pracy. XVAPOR DELUXE jest również przyjazny dla otoczenia, ponieważ czyści bez użycia środków chemicznych.

Ilustracja 7

Funkcjonalność i wygoda

Łatwe czyszczenie podłóg to tylko ułamek możliwości jakie oferuje oczyszczacz parowy marki Ariete. Dzięki specjalnym końcówką zawartym w zestawie – możesz zapomnieć o męczarniach związanych z próbą doczyszczenia fug, osadów z mydła, zaschniętego tłuszczu oraz wielu innych najcięższych do wysprzątania powierzchni. Długie przebywanie w niewygodnej pozycji podczas mycia okien? Ciągła walka ze smugami i zaciekami? Końcówka do mycia szyb ze ściągaczką wilgoci sprawi, że to będzie już tylko historia.

▼ Obejrzyj film ▼

Dane techniczne

Moc1500W
Ciśnienie5 bar
Atest dezynfekcji 99,9 % zarazków i bakterii
Czyści bez użycia detergentów
Lampka gotowości
Bojler ze stali INOX
Pojemność zbiornika na wodę1,2 l
Czas nagrzewaniado 5 min
Czas pracy przy pełnym zbiorniku wodyok. 45 min
Zawór bezpieczeństwa
Blokada bezpieczeństwa
Długość kabla6 m
Uchwyt na kabel
Włącznik/Wyłącznik
Dodatkoweoczyszczacz wielofunkcyjny
AkcesoriaKońcówka do odświeżania tkanin, końcówka do mycia szyb, mała i duża szczoteczka, dwie szmatki, szczotka do podłóg, końcówka do fug, miarka, lejek
Waga5,2 kg
EAN8003705114593
Kod producenta4145
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete

Pliki do pobrania