Myjka parowa 4145 Xvapor Comfort

00P414520AR0

Wielofunkcyjny oczyszczacz parowy o mocy 1500 W i ze zbiornikiem na wodę o pojemności 1,2 litra – pozwala na 45 minut ciągłej pracy. Wyrzut pary pod ciśnieniem 5 bar. Wspomaga ograniczenie użycia chemii w codziennym życiu. W zestawie 9 końcówek przeznaczonych do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni. Idealny w walce z roztoczami, drobnoustrojami i bakteriami. Długość kabla wynosząca 6 metrów, pozwala na swobodne sprzątanie.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

459,00 zł brutto

Opis

Praktycznie i wielofunkcyjnie

Wielofunkcyjna myjka parowa o mocy 1500 W i ze zbiornikiem na wodę o pojemności 1,2 litra – pozwala na 45 minut ciągłej pracy. Wyrzut pary pod ciśnieniem 5 bar. Wspomaga ograniczenie użycia chemii w codziennym życiu. W zestawie 9 końcówek przeznaczonych do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni. Myjka idealna w walce z roztoczami, drobnoustrojami i bakteriami. Długość kabla wynosząca 6 metrów, pozwala na swobodne sprzątanie.

Ilustracja 1

Nieskazitelna czystość bez detergentów

Czyszczenie za pomocą gorącej pary wodnej wytwarzanej pod wysokim ciśnieniem jest nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim ekologiczne oraz bezpieczne dla naszego zdrowia i otoczenia. Jest to wspaniała alternatywa dla osób, które chciałby ograniczyć w codziennym życiu kontakt z toksycznymi substancjami chemicznymi oraz zminimalizować ryzyko, wynikających z tego powikłań. Jest to szczególnie ważne podczas czyszczenia kuchni, gdzie ryzyko przedostania się szkodliwych detergentów do żywności i naszych organizmów jest największe. Za pomocą oczyszczaczy parowych, możesz w prosty i bezpieczny sposób, wyczyścić płytę kuchenną, wnętrze piekarnika, a nawet deski do krojenia oraz garnki i patelnie.

Ilustracja 2

Łatwy w napełnianiu i pojemny zbiornik

Myjka parowa Xvapor Comfort marki Ariete – posiada solidny, aluminiowy bojler, o pojemności 1,2 l, który jest doskonale przystosowany do wysokiego ciśnienia wytwarzanego przez urządzenie. Duża pojemność, gwarantuje również komfortowe sprzątanie, bez potrzeby uzupełniania wody przez ok 45 min ciągłej pracy. Ponadto, myjka parowa jest bardzo prosta w napełnianiu, dzięki dołączonemu do zestawu lejkowi.

Ilustracja 3

Doskonała w codziennym użytkowaniu

Szybka gotowość do pracy to tylko jedna z wielu zalet myjki parowej marki Ariete. Nagrzanie wody do odpowiedniej temperatury generującej gorącą parę pod wysokim ciśnieniem – trwa maksymalnie 8 min. Przejrzysta dioda LED, w wyraźny sposób poinformuje Cię, o osiągnięciu odpowiedniego ciśnienia do efektywnej pracy.

Ilustracja 4

Łatwa w czyszczeniu

Dzięki łatwej w czyszczeniu konstrukcji – bez problemu zachowasz porządek nie tylko w domu ale i blask samego urządzenia. Rozkładane elementy, w wygodny i dokładny sposób można umyć pod bieżącą wodą, a szmatka do podłóg - bez przeszkód nadaję się do odświeżenia w pralce.

Ilustracja 5

Idealne rozwiązanie do każdego rodzaju podłóg

Zawarte w zestawie: duża szczotka o twardym i wytrzymałym włosiu w połączeniu ze szmatką z mikrofibry - są doskonałym rozwiązaniem do czyszczenia każdego rodzaju podłóg. W połączeniu z mocą pary generowanej przez myjkę Xvapor Comfort z łatwością odświeżysz swoje dywany oraz usuniesz najbardziej uporczywy brud z terakoty, marmurów i drewnianego parkietu.

Ilustracja 6

Bezpieczeństwo to podstawa

Myjka parowa jest wyposażona w specjalny zawór, który blokuje możliwość jego odkręcenia do momentu spadku ciśnienia w urządzeniu. Zapobiega to przed przypadkowym kontaktem z gorąca parą i gwarantuje bezpieczeństwo podczas sprzątania oraz po zakończonej pracy. Myjka parowa XVAPOR DELUXE jest również przyjazna dla otoczenia, ponieważ czyści bez użycia środków chemicznych.

Ilustracja 7

Funkcjonalność i wygoda

Łatwe czyszczenie podłóg to tylko ułamek możliwości jakie oferuje myjka parowowa marki Ariete. Dzięki specjalnym końcówką zawartym w zestawie – możesz zapomnieć o męczarniach związanych z próbą doczyszczenia fug, osadów z mydła, zaschniętego tłuszczu oraz wielu innych najcięższych do wysprzątania powierzchni. Długie przebywanie w niewygodnej pozycji podczas mycia okien? Ciągła walka ze smugami i zaciekami? Końcówka do mycia szyb ze ściągaczką wilgoci sprawi, że to będzie już tylko historia.

Ilustracja 8

Skutecznie dezynfekuje

W każdym, nawet najczystszym domu roi się od drobnoustrojów, które potrafią uprzykrzać życie. Bakterie, wirusy, roztocza czy pluskwy nader często są prawdziwym utrapieniem - nie tylko dla alergików. Na szczęście większość szkodliwych mikroorganizmów i bakterii - ginie już w temperaturze 85 º C , a dzięki wysokiej temperaturze pary wytwarzanej przez myjkę parową XVAPOR COMFORT Ariete - możesz pozbyć się nawet 99,9 % z nich! A to wszystko bez użycia środków chemicznych

Ilustracja 9

▼ Zobacz jakie to proste ▼

Jak wybrać myjkę parową, która spełni swoje zadanie?

Przede wszystkim zwróć uwagę na:

Ciśnienie - to najważniejszy parametr, który sprawia, że urządzenie jest w stanie zwalczać uciążliwy bród za pomocą silnego strumienia pary - bez użycia detergentów.

Długość przewodu zasilającego - jeśli masz w planach sprzątanie różnych części domu lub mieszkania - warto zwrócić uwagę na długość przewodu. Pamiętaj, że im krótszy kabel tym częstsze szukanie kolejnego gniazdka.

Pojemność zbiornika na wodę - to trzeci ważny parametr, który zwiększa komfort pracy podczas sprzątania. Duża pojemność zbiornika wydłuża czas pracy bez potrzeby jej przerywania na uzupełnienie wody.

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc1500W
Ciśnienie5 bar
Atest dezynfekcji 99,9 % zarazków i bakterii
Czyści bez użycia detergentów
Lampka gotowości
Wyrzut parystały
Bojler ze stali INOX
Pojemność zbiornika na wodę1,2 l
Czas nagrzewaniado 5 min
Czas pracy przy pełnym zbiorniku wodyok. 45 min
Blokada bezpieczeństwa
Zawór bezpieczeństwa
Dodatkowe cechyoczyszczacz wielofunkcyjny
Włącznik/Wyłącznik
Uchwyt na kabel
Akcesoria w zestawieRura przedłużająca x 2, adapter x 2 (z dyszą i podłogowy), miarka, lejek, końcówki: zagięta (szczelinowa), do odświeżania tkanin, do mycia szyb, okrągła szczoteczka x 2 (mała i duża), szczotka do podłóg, szmatka x 2 (mała i duża)
Długość węża1,5 m
Długość kabla6 m
Długość36 cm
Szerokość25 cm
Wysokość25,5 cm
Waga4,38 kg
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Produkty powiązane

Pliki do pobrania