Mop parowy 4163 Steam Mop

00P416310AR0

Mop parowy, moc 1500 W, czyści i dezynfekuje, regulowany strumień pary, dł. kabla 5 m, filtr węglowy, 2 szmatki, końcówka do dywanów, pojemność 0,5 l (20 min ciągłej pracy), wymiary 22x29x120,5 cm

Designed in Italy

Więcej szczegółów

349,00 zł brutto

Opis

Twój nowy sposób na czyste podłogi

Czyszczenie parą to szybki i ekologiczny sposób na pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń. Z mopem 4163 Ariete przekonasz się, że mycie podłóg bez chemicznych detergentów jest możliwe! Gorąca para eliminuje aż 99,9% bakterii i roztoczy, a proces czyszczenia jest niezwykle prosty i efektywny. Mop 4163 świetnie radzi sobie z myciem płytek i paneli, a nawet dywanów czy wykładzin. W zestawie otrzymujesz dwie szmatki z chłonnej mikrofibry, która idealnie zbiera kurz i brud. Dzięki dużej mocy urządzenie jest gotowe do pracy zaraz po włączeniu, a regulacja strumienia pary pozwoli Ci na dostosowanie mocy mopa do czyszczonej powierzchni.

Wygodne użytkowanie

Wygodne użytkowanie

Mop 4163 został wyposażony w obrotową głowicę. Jej trójkątny kształt pozwoli Ci na dokładne wyczyszczenie narożników, które ciężko domyć tradycyjnym mopem. Głowica obraca się w zakresie 180º, dzięki czemu w łatwy sposób dotrzesz do wszystkich, nawet trudno dostępnych miejsc. Obrotowa głowica zdecydowanie poprawia komfort użytkowania, dzięki niej mop dostosowuje się do Twoich ruchów.

Łatwość przechowywania

Łatwość przechowywania

Jeśli w Twoim domu nie ma miejsca na kolejne urządzenie, po zakończonej pracy możesz złożyć korpus mopa, co znacznie ułatwi Ci jego przechowywanie. Jego wysokość po złożeniu to jedynie 80 cm, możesz wiec bez problemu schować urządzenie do szafy. Długi, 5-metrowy kabel pozwala na czyszczenie dużej powierzchni bez konieczności przepinania przewodu do innego gniazdka.

Długa praca

Długa praca

Mop 4163 Ariete posiada wyjmowany zbiornik na wodę z wbudowanym aktywnym filtrem węglowym, który usuwa z wody większość związków organicznych. Takie rozwiązanie wpływa bezpośrednio na żywotność urządzenia. Zbiornik na wodę ma pojemność 0,5l, co pozwala aż na 20 minut ciągłej pracy bez uzupełniania wody. Wyjęcie pojemnika pozwala natomiast w szybki sposób na jego uzupełnienie, a dzięki filtrowi węglowemu możesz bez obaw używać wody z kranu, niezależnie od jej jakości.

Bezpieczne, ekologiczne sprzątanie

Czyszczenie parą eliminuje nie tylko zanieczyszczenia widoczne gołym okiem. Dzięki wysokiej temperaturze mop 4163 dezynfekuje czyszczoną powierzchnię i zabija 99,9% bakterii, wirusów i roztoczy, które znajdują się w Twoim domu. Mycie gorącą parą znacznie ogranicza również rozwój drobnoustrojów. Zalety takiego czyszczenia docenią alergicy, ponieważ mop parowy 4163 skutecznie usuwa mikroorganizmy, które wywołują przykre dolegliwości. Dzięki właściwościom gorącej pary, nie musisz używać już chemicznych detergentów, które z kolei mogą być szkodliwe dla dzieci czy zwierząt.

Bezpieczne, ekologiczne sprzątanie

Czyszczenie bez smug i zacieków

Mop 4163 wytworzy gorącą parę w mniej niż 10 sekund od jego uruchomienia! Czyszczenie z użyciem pary to zdecydowanie szybszy i skuteczniejszy sposób na uzyskanie czystych, lśniących podłóg niż mycie standardowym mopem. Mop 4163 nie pozostawia mokrych plam, a gorąca para wysycha w kilka sekund, dzięki czemu nawet najjaśniejsze podłogi będą cieszyć oko bez smug i zbędnych śladów. Czyszczenie fug nie będzie już męczarnią, ponieważ regularne używanie mopa 4163 pozwoli na utrzymanie ich w idealnym stanie.

Czyszczenie bez smug i zacieków

Idealne czyszczenie wszystkich powierzchni

Mop parowy 4163 doskonale poradzi sobie ze wszystkimi plamami. Ślady, które zostawiają Twoi czworonożni przyjaciele również znikną w kilka sekund! Gorąca para idealnie doczyści nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia nie tylko z płytek czy paneli. Specjalna końcówka do dywanów ułatwia czyszczenie dywanów, wykładzin i innych miękkich powierzchni. Dzięki tej końcówce szmatka z mikrofibry zostanie zawsze na swoim miejscu. Po użyciu mopa 4163 wszystkie Twoje podłogi będą lśniły jak nigdy dotąd!

Idealne czyszczenie wszystkich powierzchni

Mop dostosowany do Twoich potrzeb

Regulacja strumienia pary pozwoli Ci na dostosowanie mopa do Twoich potrzeb i rodzaju czyszczonych podłóg. Mała ilość pary jest niezwykle przydatna podczas czyszczenia delikatnych powierzchni, takich jak drewniany parkiet. Do czyszczenia ceramicznych płytek możesz używać najmocniejszego strumienia pary. Szeroki zakres ustawienia mocy pary pozwoli Ci na idealne wyczyszczenie wszystkich powierzchni w Twoim domu.

Mop dostosowany do Twoich potrzeb
Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc1500W
Atest dezynfekcji 99,9 % zarazków i bakterii
Czyści bez użycia detergentów
Lampka gotowości
Regulacja strumienia pary
Wyrzut parystały
Pojemność zbiornika na wodę0,5 l
Filtr kamienia
Natychmiastowa gotowość do pracy
Czas pracy przy pełnym zbiorniku wodyok. 20 min
Możliwość przechowywania w pionie
Składana rękojeść
Włącznik/Wyłącznik
Akcesoria w zestawieKońcówka do podłóg i dywanów, dwie szmatki
Długość kabla5m
Długość22 cm
Szerokość29 cm
Wysokość120,5 cm
Waga2,73kg
EAN8003705113732
Kod producenta4163/10
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Produkty powiązane

Pliki do pobrania