Zestaw akcesoriów 4079 Kitchen Robot Set do robota 1589 Moderna

00P407900AR0

Zestaw akcesoriów do robota planetarnego Moderna mod. 1589: maszynka do mielenia ze stali szlachetnej (3 tarcze: o dużych, średnich i małych oczkach); nadziewarka do kiełbas (mała i duża); akcesoria do makaronu (małe i duże spaghetti, penne, pappardelle, tagliatelle, maccheroni), popychacz

Designed in Italy

Więcej szczegółów

249,00 zł brutto

Opis

Jeszcze więcej możliwości Kitchen Robot Moderna!

Jeśli posiadasz już robota planetarnego Moderna lub zastanawiasz się jeszcze nad jego zakupem to zapraszamy Cię do dalszej kulinarnej podróży! Poznaj wielofunkcyjne akcesorium, za pomocą którego zmielisz mięso, warzywa oraz inne składniki, nadziejesz kiełbasę i wykroisz idealny makaron. Największym atutem wielozadaniowej przystawki jest to, że nie musisz kupować trzech oddzielnych urządzeń, które niewątpliwie zajmują dużo więcej miejsca. Przystawka jest idealnym uzupełnieniem robota planetarnego Moderna – z tym zestawem przygotujesz pyszne i kompletne dania!

Nadziewaj kiełbasy

Nadziewarka do kiełbas składa się z dwóch lejków, które mocuje się za pomocą solidnej nakrętki ze stali nierdzewnej. Sprawia to, że wszystkie elementy stabilnie się trzymają robota, a nadziewanie kiełbasy przebiegnie bezproblemowo. Taka nadziewarka to idealne rozwiązanie do przygotowania nie tylko tradycyjnych wyrobów mięsnych, ale również wegańskich. Przygotuj domową kiełbasę, kaszankę, czy kiszkę ziemniaczaną lub spróbuj jej wersji bazie białej fasoli z czosnkiem i przekonaj się, że wegańskie produkty są nie tylko zdrowe, ale i wyjątkowo smaczne!

Nadziewaj kiełbasy

Wyciskaj makaron

Z końcówką do robienia makaronu stworzysz kulinarne dzieła sztuki o niezapomnianym smaku. Tradycyjne maszynki do makaronu są często urządzeniami dużymi i niewygodnymi do przechowywania ze względu na gabaryty czy kształt. Nasadka do robota Ariete wykroi dla Ciebie makaron o idealnym kształcie dzięki pięciu różnym nakładkom. Przygotuj ciasto na makaron w robocie planetarnym według ulubionego przepisu, następnie zamontuj odpowiednią nasadkę i zastanów się jaki rodzaj makaronu pasuje najlepiej do Twojego dania. Co wybierasz: spaghetti picoli, spaghetti grandi, tagiatelle, marchedoni czy pappardelle?

Wyciskaj makaron

Miel składniki

Maszynka do mielenia to niezbędne urządzenie w każdej kuchni. Dzięki przystawce do robota Ariete Moderna nie musisz kupować oddzielnego urządzenia dla którego trzeba by było szukać kolejnego miejsca w kuchennych szafkach. Wystarczy, że przymocujesz nasadkę do mielenia bezpośrednio do korpusu miksera i możesz zacząć pracę. W zestawie otrzymujesz trzy sitka o różnej średnicy oczek, za pomocą których zmielisz nie tylko mięso, ale również mak, ser, ziemniaki oraz strączki.

Miel składniki
Ariete Company of DeLonghi Group

Produkty powiązane

Pliki do pobrania