Koktajler 572 Drink 'Ngo Vacuum

Koktajler 572 Drink 'Ngo Vacuum

00C057200AR0

Drink’nGo Vacuum to koktajler personalny nowej generacji. Wyróżnia go dodatkowa, bardzo przydatna funkcja, która polega na tym, że możesz stworzyć w bidonie efekt próżni! W kilka sekund za pomocą jednego przycisku usuniesz powietrze z bidonu, a tym samym zachowasz smak i właściwości świeżo przygotowanego napoju na dłużej  Moc urządzenia to 350 W. Posiada 4 ostrza ze stali nierdzewnej - zdolne skruszyć nawet lód. W komplecie znajdziesz dwa przenośne i hermetycznie zamykane bidony (600 i 400 ml). Oba bidony są wolne od substancji toksycznych (BPA). Chcesz pić zdrowe koktajle ale nie masz zbyt wiele czasu na ich codzienne przygotowanie? Nasz mikser zrobi to za Ciebie w 2 minuty. Twój koktajler jest wprost idealny do zabrania ze sobą na siłownię, do szkoły, czy biura. Świetnie sprawdza się w przygotowaniu smoothie, koktajli wszędzie.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

189,00 zł brutto

Opis

Ilustracja

WZORNICTWO

Klasyczne włoskie wzornictwo zachwyca perfekcją wykonania. Dopracowane szczegóły i opływowe kształty w połączeniu z nowoczesnymi funkcjonalnościami tworzą idealne połączenie w tym kompaktowym urządzeniu. Kompaktowe i estetyczne - spełni oczekiwania, nawet tych najbardziej wymagających. Idealnie nadaje się do przyrządzania smoothie, koktajli.

Ilustracja

INSPIRACJE

Nowość wśród urządzeń tego typu. Nowa generacja innowacyjnych koktajlerów Ariete posiada funkcję pozwalającą wytworzyć w bidonie próżnię. Wspomniany efekt nie jest skomplikowanym procesem, ponieważ można go uzyskać za pomocą jednego przycisku. Pozwala to na zachowanie świeżości przygotowanego napoju na znacznie dłużej.
Ilustracja

MAGIA W TWOIM DOMU

W zestawie znajdziesz dwa wyjątkowe bidony o różnych pojemnościach. Pierwszy z nich ma pojemność aż 600 ml, natomiast drugi ma pojemność 400 ml. Obydwa bidony, wolne od substancji toksycznych (BPA), są hermetycznie zamykane. Idealnie nadają się do przygotowania, przechowywania i przemieszczania się z przyrządzanymi napojami.

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc350W
Pojemność0.4l i 0.6l
EAN8003705116801
Kod producenta572
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania