Koktajler 572 Drink 'Ngo Vacuum

00C057200AR0

Drink’nGo Vacuum to koktajler personalny nowej generacji. Wyróżnia go dodatkowa, bardzo przydatna funkcja, która polega na tym, że możesz stworzyć w bidonie efekt próżni! W kilka sekund za pomocą jednego przycisku usuniesz powietrze z bidonu, a tym samym zachowasz smak i właściwości świeżo przygotowanego napoju na dłużej  Moc urządzenia to 350 W. Posiada 4 ostrza ze stali nierdzewnej - zdolne skruszyć nawet lód. W komplecie znajdziesz dwa przenośne i hermetycznie zamykane bidony (600 i 400 ml). Oba bidony są wolne od substancji toksycznych (BPA). Chcesz pić zdrowe koktajle ale nie masz zbyt wiele czasu na ich codzienne przygotowanie? Nasz mikser zrobi to za Ciebie w 2 minuty. Twój koktajler jest wprost idealny do zabrania ze sobą na siłownię, do szkoły, czy biura. Świetnie sprawdza się w przygotowaniu smoothie, koktajli wszędzie.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

189,00 zł brutto

Opis

Ilustracja

WZORNICTWO

Klasyczne włoskie wzornictwo zachwyca perfekcją wykonania. Dopracowane szczegóły i opływowe kształty w połączeniu z nowoczesnymi funkcjonalnościami tworzą idealne połączenie w tym kompaktowym urządzeniu. Kompaktowe i estetyczne - spełni oczekiwania, nawet tych najbardziej wymagających. Idealnie nadaje się do przyrządzania smoothie, koktajli.

Ilustracja

INSPIRACJE

Nowość wśród urządzeń tego typu. Nowa generacja innowacyjnych koktajlerów Ariete posiada funkcję pozwalającą wytworzyć w bidonie próżnię. Wspomniany efekt nie jest skomplikowanym procesem, ponieważ można go uzyskać za pomocą jednego przycisku. Pozwala to na zachowanie świeżości przygotowanego napoju na znacznie dłużej.
Ilustracja

MAGIA W TWOIM DOMU

W zestawie znajdziesz dwa wyjątkowe bidony o różnych pojemnościach. Pierwszy z nich ma pojemność aż 600 ml, natomiast drugi ma pojemność 400 ml. Obydwa bidony, wolne od substancji toksycznych (BPA), są hermetycznie zamykane. Idealnie nadają się do przygotowania, przechowywania i przemieszczania się z przyrządzanymi napojami.

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc350W
Pojemność0.4l i 0.6l
EAN8003705116801
Kod producenta572
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania