Frytkownica 4615 Air Fryer Mini

00C461500AR0

Frytkownica beztłuszczowa, moc 1000 W, system air fryer, temperatura max 200˚C, zabezpieczenie przed przegrzaniem, timer (30 min), antypoślizgowe nóżki, pojemność 2 l, wymiary 26x21x28,5 cm

Designed in Italy

Więcej szczegółów

249,00 zł brutto

Opis

Nowoczesna technologia

System beztłuszczowego smażenia AirFryer sprawia, że przygotowywane posiłki są chrupkie na zewnątrz i delikatne w środku. Smażenie odbywa się za pomocą gorącego powietrza, które wprowadzone w silny ruch wirowy – wnika w głąb potraw i poddaje je pożądanej obróbce termicznej. Po zakończonym smażeniu – urządzenie wyłączy się automatycznie.

Nowoczesna technologia

W trosce o Twoje zdrowie!

Unikatowa technologia sprawia, że wystarczy tylko łyżeczka tłuszczu, aby smak i stopień wysmażenia przysmaków przygotowanych we frytownicy beztłuszczowej Ariete był porównywalny do posiłków smażonych w głębokim oleju. Dzięki takiemu rozwiązaniu, smażone produkty będą nie tylko zdrowsze, ale również zdecydowanie mniej kaloryczne.

W trosce o Twoje zdrowie!

Wspaniałe rezultaty

Smażąc potrawy z pomocą beztłuszczowej frytkownicy nie trzeba w swojej diecie rezygnować z frytek, chipsów czy nuggetsów, aby móc się zdrowiej odżywiać. Co najważniejsze, tak przygotowane potrawy będą idealnie chrupkie, nie będąc jednocześnie przesiąkniętymi tłuszczem.

Wspaniałe rezultaty

Łatwość obsługi i funkcjonalność

Frytownica marki Ariete jest wyposażona w dwa wygodne i intuicyjne pokrętła regulacji za pomocą których można w prosty sposób wybrać czas (1 – 30 min) oraz temperaturę (80 – 200 st. C) smażenia. Gdy nie wiesz jaka będzie optymalna temperatura i czas potrzebny do przygotowania Twoich smakołyków, skorzystaj ze ściągawki umieszczonej nad pokrętłem regulacji temperatury.

Łatwość obsługi i funkcjonalność

Wygodna w użyciu

Urządzenie posiada wyjmowaną komorę do smażenia o pojemności wynoszącej 2 l oraz specjalny ruszt do grillowania. Nieprzywierająca powłoka zbiornika – zapewnia jego łatwe i wygodne czyszczenie. Pojemnik jest prosty w rozłożeniu i przystosowany do mycia pod bieżącą wodą oraz w zmywarce.

Wygodna w użyciu

Kompaktowe rozmiary

Frytkownica 4615 Air Fryer Mini to nie tylko wspaniałe rezultaty, ale również wyjątkowy design, który nada koloru Twojej kuchni. Ponadto przemyślana i kompaktowa konstrukcja sprawi, że nasze urządzenie nie zajmie w Twojej kuchni wiele miejsca.

Kompaktowe rozmiary
Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc1000W
Regulacja mocy
Lampka gotowości
Technologia Air Fryer
Funkcja rozmrażania
Funkcja Cool Touch
Temperatura80 -200 º C
Timer1 - 30 '
Rodzaj grzałkiHot Air
Wskaźnik temperatury
Automatyczny wyłącznik
Antypoślizgowe nóżki
Możliwość mycia w zmywarce
Dodatkowe cechyNiskotłuszczowa
Włącznik/Wyłącznik
Akcesoria w zestawieRuszt do grillowania
Pojemność2 l
Długość26 cm
Szerokość21 cm
Wysokość28,5 cm
Kolorżółty
EAN8003705116474
Kod producenta4615
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania