Żelazko 6243 Steam Iron 2200

00S624300AR0

Przedstawiamy Państwu niezwykłe żelazko parowe, które dzięki swojej konstrukcji i  kompaktowym wymiarom zdecydowanie wyróżnia się wśród swojej konkurencji. Walorami tego modelu są przede wszystkim dwukierunkowa płytka ceramiczna oraz moc, którą dysponuje żelazko (2200 W). Urządzenie jest funkcjonalne dzięki pojemności zbiornika (330 ml), ergonomicznej i miękkiej w dotyku rączce, systemowi samooczyszczenia, systemowi zapobiegającemu upadkowi oraz systemowi zapobiegającemu osadzaniu się kamienia. Niezbędny i wydajny przyjaciel, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

139,00 zł brutto

Opis

Ilustracja

WZORNICTWO

Prosty, klasyczny design spełniający oczekiwania użytkowników, dla których pierwszorzędne znaczenie ma funkcjonalność. Dzięki swojej konstrukcji i idealnym wymiarom wyróżnia się na tle konkurencji. Jego miękka i ergonomiczna w dotyku rączka mile Was zaskoczy.

Ilustracja

INSPIRACJE

Widzisz jak Sabina miło spędza czas? Ty też tak możesz, ponieważ dzięki naszemu urządzeniu szybciej rozprawisz się z domowymi obowiązkami i znajdziesz czas na przyjemności. Prawda, jakie to proste.

Ilustracja

MAGIA W TWOIM DOMU

Czasy, kiedy żelazka wyglądały jak na załączonym obrazku minęły bezpowrotnie. Nasz model żelazka pozwoli Ci na łatwe i przyjemne prasowanie, dzięki temu zdecydowanie zaoszczędzisz czas. Bierz przykład z Pani Sabiny i delektuj się wolnym czasem.

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

EAN8003705114272
Kod producenta6243
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete

Pliki do pobrania