Żelazko 6399 Vapor Plus

Żelazko 6399 Vapor Plus

8003705105997

Żelazko parowe o mocy 800 W z wbudowanym generatorem pary. Dzięki zastosowanemu w konstrukcji bojlerowi – uzyskujesz potencjał dużej stacji parowej w kompaktowych rozmiarach klasycznego żelazka. Ciśnienie wynosi 5,5 BAR, wyrzut pary 45 g/min, a uderzenie pary 100 g/min. Urządzenie posiada bojler o pojemności 0,2 l; zimną, kamienną stopę STONEGLIDE; regulację pary oraz funkcję ciągłego podawania pary. Chcesz się cieszyć możliwościami stacji parowej, ale brakuje Ci miejsca w domu? Poznaj możliwości Vapor Plus. Produkt opatentowany przez markę Ariete.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

389,00 zł brutto

Opis

Ilustracja 1

Zastosowana technologia

Technologia opatentowana przez markę Ariete czyni z tego wspaniałego urządzenia - jedyne takie rozwiązanie na rynku. Wbudowany bojler generuje gorącą parę pod ciśnieniem 5,5 bar i wyrzuca ją z natężeniem 45 gr/min. Uderzenie pary wynosi aż 100 gr/min. Zastosowane rozwiązanie sprawia, że urządzenie jest w praktyce zminiaturyzowaną wersją stacji parowej, a nie klasycznym żelazkiem.

Ilustracja 2

Energooszczędność

Energia elektryczna w żelazku Ariete Vapor Plus jest wykorzystywana tylko do doprowadzenia wody do stanu wrzenia, co sprawia że urządzenie jest niezwykle energooszczędne. Dzięki zastosowanej technologii prasowania parowego oraz kamiennej stopie żelazka – ubrania będą wyprasowane idealnie przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii.

Ilustracja 3

Zimna stopa

Żelazko Vapor Plus jest urządzeniem, które w prosty i wygodny sposób doskonale rozprasuje najcięższe zagniecenia oraz zapewni bezpieczeństwo ubrań podczas pracy. Zastosowanie silnego wyrzutu pary oraz kamiennej, zimnej stopy sprawia, że żelazko nie przypali nawet najdelikatniejszych części garderoby. Twoja jedwabna apaszka jest pognieciona, ale nie prasujesz jej bo się może zniszczyć? Z Vapori Plus od Ariete nie musisz się już tym przejmować!

Dane techniczne

Moc 800W
Regulacja mocy
Ciśnienie 5.5 BAR
Lampka gotowości
Regulacja strumienia pary
Wyrzut pary 45 g/min, uderzenie pary 100 g/min
Stopa STONEGLIDE (kamienna)
Zimna stopa
Prasowanie na sucho
Pojemność zbiornika na wodę 0,2 l
Zawór bezpieczeństwa
Włącznik/Wyłącznik
EAN 8003705105997
Kod producenta 6399/31
Producent De'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja 2 lata

Pliki do pobrania