Urządzenie do makaronu 1581 Pastamatic

Urządzenie do makaronu 1581 Pastamatic

8003705116399

Pastamatic mod. 1581 to zaawansowane urządzenie do produkcji makaronu. Moc 150 W, panel sterujący typu soft touch oraz dwa tryby pracy: automatyczny i manualny. W zestawie dwie szpatułki, pędzel do czyszczenia oraz 4 wymienne krążki do formowanie różnych rodzajów makaronu.  

Designed in Italy

Więcej szczegółów

519,00 zł brutto

Opis

Wystarczą naturalne składniki

Świeży i domowy makaron jest nie tylko zdrowszy i smaczniejszy niż jego sklepowy odpowiednik, ale przede wszystkim przygotowany z naturalnych składników. Taki makaron jest wspaniałym dodatkiem do zup, sosów, czy sałatek – będąc przy tym idealnym uzupełnieniem całości potrawy.

Ilustracja 1

Pełna automatyzacja

Pastamatic mod. 1581 wykona całość najcięższej pracy praktycznie bez Twojej pomocy. Wystarczy dodać odpowiednie składniki, wybrać program, a urządzenie: zagniecie, rozwałkuje i uformuje makaron za Ciebie. Dla większej kontroli procesu przygotowywania ciasta – możesz również wybrać tryb manualny.

Ilustracja 2

Wysoka wydajność

Automatyczna maszynka do produkcji makaronu, nie tylko połączy dokładnie wszystkie składniki i wyrobi idealne ciasto, ale przede wszystkim przyśpieszy cały proces i zaoszczędzi Twój czas i energię. Urządzenie w 15 min przygotuje nawet 450 g ukształtowanego ciasta, dzięki czemu możesz się cieszyć świeżym makaronem, zawsze gdy masz na niego ochotę.

Ilustracja 3

Makaron taki jak lubisz!

Proste w montażu i czyszczeniu krążki formujące, pozwolą na szybkie i komfortowe przygotowanie prawdziwych włoskich makaronów takich jak: spaghetti, tagliatelle, maccheroni, pappardelle i lasagnette. Ponadto, z jednej porcji ciasta, możesz przygotować różne rodzaje makaronu, zmieniając odpowiednią nakładkę

Ilustracja 4

Łatwość demontażu

Urządzenie do produkcji makaronu Pastamatic mod. 1581 to niezwykły pomocnik w kuchni, który jest równie praktyczny w przechowywaniu i czyszczeniu, co podczas przygotowywania makaronów. Zastosowana konstrukcja gwarantuje łatwość demontażu oraz daje możliwośś czyszczenia pod bieżącą wodą wszystkich elementów, które są najbardziej podatne na zabrudzenia.

Ilustracja 5

▼ Zobacz jakie to proste ▼

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc150 W
Lampka gotowości
Programyautomatyczny i manualny
Wydajność450 g makaronu / 15 min
Antypoślizgowe nóżki
Włącznik/Wyłącznik
Dodatkowe cechyAutomatyczne mieszanie składników wewnątrz urządzenia
Akcesoria4 wymienne nakładki do różnych rodzajów makaronu, 2 szpatułki, pędzel do czyszczenia
Pojemność400 g mąki
Szerokość37 cm
Głębokość22 cm
Wysokość27 cm
Waga4,91 kg
EAN8003705116399
Kod producenta1581
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete

Pliki do pobrania