Stacja parowa 6423 Steam Power

00S642300AR0

Stacja parowa, moc 2400 W, ciśnienie 6 bar, uderzenie pary 480 g/min, prasowanie w pionie, automatyczny wyłącznik, system antywapienny, regulowana temp., tryb ECO, bojler ze stali nierdzewnej, ceramiczna stopa z 25 otworami, lampka gotowości oraz kontrolka poziomu wody, poj. 1,8 l

Designed in Italy

Więcej szczegółów

699,00 zł brutto

Opis

Idealnie wyprasowane ubrania z minimalnym wysiłkiem

Marzysz o idealnie wyprasowanych ubraniach bez zagnieceń? Brakuje Ci czasu na prasowanie? Nie masz pewności co u Ciebie sprawdzi się lepiej - stacja pary czy żelazko z regulacją temperatury? Stacja parowa Ariete spieszy Ci z pomocą! Oszczędzisz aż 70% czasu (w porównaniu do tradycyjnego żelazka), a prasowanie stanie się lekkie i przyjemne!

Twoja nowa stacja parowa

Wygoda użytkowania

Stacja parowa Ariete to produkt niezwykle łatwy w obsłudze i wyjątkowo intuicyjny. Od pierwszego użycia na pewno się w nim zakochasz! Ergonomiczny kształt i stosunkowo niewielki rozmiar stacji parowej Ariete, przy zachowaniu wszystkich istotnych parametrów, zapewnia wyjątkowy komfort prasowania. Baza urządzenia wyposażona jest w specjalne gumowe elementy, które ułatwiają przenoszenie i zapobiegają ześlizgnięciu się żelazka na podłogę. Przewód elektryczny mierzy niemal 2 metry Po skończonej pracy możesz schować go do specjalnego schowka - nie plącze się podczas przenoszenia, a ta funkcja ułatwia przechowywanie stacji pary w domowych szafkach.

W trosce o Twój komfort

W trosce o Twój komfort

Przewód, przez który dostarczana jest para mierzy aż 180 cm, dzięki czemu nie musisz kupować większej deski do prasowania – możesz po prostu postawić bazę na podłodze. Warto odnotować, że przewód doprowadzający parę wykonany jest z odpornego na zagniecenia, a zarazem niezwykle elastycznego oplotu, co zapewnia mu dużą żywotność. Stacja parowa Ariete została tak zaprojektowana, by pomimo pojemnego bojlera, dużego pojemnika na wodę i mocnego silnika była stosunkowo lekka – z łatwością prasujesz w pionie oraz przeniesiesz urządzenie z miejsca na miejsce. Stacja parowa Ariete wyposażona jest w bardzo funkcjonalny wyświetlacz z systemem dźwiękowym. Lampki kontrolne poinformują Cię o gotowości do pracy, konieczności usunięcia kamienia, braku wody w pojemniku czy ilości używanej pary (ECO, MAX).

W trosce o Twój komfort

Dwa w jednym!

Niewątpliwym atutem urządzenia Ariete jest połączenie dwóch systemów: stacji pary i tradycyjnego żelazka. Wszechstronność generatora Ariete pozwala więc na prasowanie z użyciem pary lub na sucho, co wyróżnia nas na tle większości produktów dostępnych na rynku. Dzięki połączeniu funkcji pary i regulacji temperatury urządzenie zapewnia optymalne efekty prasowania. Chronisz najdelikatniejsze tkaniny ustawiając najniższą temperaturę, a najbardziej uciążliwe zagniecenia usuniesz zwiększając moc urządzenia. Nie musisz martwić się o dostosowanie ilości pary – generator automatycznie zwiększa jej ilość, adekwatnie do ustawionej temperatury. Pokrętło do regulacji temperatury znajduje się w żelazku, dzięki czemu możesz zmieniać ustawienia w trakcie prasowania.

Bardzo duża moc

Bardzo duża moc

Stacja pary Ariete to aż 2200W! Dzięki tak dużej mocy urządzenie będzie gotowe do pracy w bardzo krótkim czasie. Wystarczą zaledwie dwie minuty i możesz cieszyć (rozkoszować się :D) się prasowaniem. Para wytwarzana w bojlerze podczas prasowania rozluźnia włókna tkanin. Do lekkiego rozpulchnienia tkanin wystarczy 3,5 bara. Stacja parowa Ariete wytwarza ciśnienie z mocą aż 6 bara!

Potężny wyrzut pary

Potężny wyrzut pary

Wyobraź sobie jak łatwo i przyjemnie usuniesz z tkanin nawet najbardziej uciążliwe zagniecenia, z którymi Twoje dotychczasowe żelazko nie mogło sobie poradzić. Ciśnienie 6 bar zapewnia ponadto stabilny i bardzo mocny wyrzut pary, która przenika przez prasowany materiał i go wygładza. Dzięki takiemu działaniu możesz bez problemu prasować w jednym momencie kilka warstw tkaniny (na przykład pościeli, koca czy ręczników). Dodatkowy wyrzut pary to aż 480 gr/min, co pozwala na efektywne prasowanie w pionie, co idealnie sprawdzi się między innymi w przypadku zasłon, firanek czy ciężkich okryć wierzchnich.

Bardzo duży, odłączany pojemnik na wodę

Bardzo duży, odłączany pojemnik na wodę

Stacja pary Ariete wyposażona jest w wyjątkowo duży pojemnik na wodę o pojemności aż 1,8 litra, co zapewnia kilka godzin ciągłego prasowania, bez konieczności uzupełniania wody. Ponadto, zbiornik jest odłączany od stacji, możesz więc uzupełniać wodę bez przenoszenia całego urządzenia.

Wartościowe wnętrze

Generatory pary różnią się od standardowych żelazek tym, że są wyposażone w bojlery. To właśnie w bojlerze następuje podgrzewanie wody i wytwarzanie pary. Pojemny bojler w stacji parowej Ariete wykonany jest z najlepszej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu masz pewność, że urządzenie idealnie spełni swoją funkcję, a Ty będziesz cieszyła się nim przez długie lata.

Stopa idealna

Stopa idealna

Zastosowana w stacji pary Ariete ceramiczna stopa ułatwia prasowanie, gwarantując poślizg po tkaninie, idealnie ją wygładzając. Ceramiczna stopa jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu i odporna na zarysowania. Nie musisz martwić się czy urządzenie poradzi sobie z wystającymi elementami, takimi jak guziki, suwaki czy ozdoby. Stopa generatora Ariete wyposażona jest w aż 25 otworów, co zapewnia optymalne rozprowadzenie pary. Otwory umieszczone są również na szczycie stopy, co pozwala rozprasować nawet trudno dostępne miejsca.

Funkcja automatycznego wyłączenia przy bezczynności urządzenia

Funkcja automatycznego wyłączenia przy bezczynności urządzenia

Zdarza Ci się wychodzić z domu w pośpiechu? Stacja pary Ariete jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Urządzenie wyłączy się po około 10 minutach bezczynności. Po ponownym włączeniu, generator będzie gotowy do pracy w zaledwie 60 sekund!

System czyszczenia

System czyszczenia

Osadzający się kamień może zniszczyć żelazko oraz pobrudzić prasowane tkaniny. System antywapienny w stacji pary Ariete poinformuje nas o konieczności wykonania czyszczenia urządzenia. Specjalna szufladka antywapienna umiejscowiona jest pod spodem urządzenia, co sprawia, że usuwanie kamienia będzie bardzo proste i nie stworzy ryzyka zalania powierzchni wokół.

Działanie bakteriobójcze i efekt natychmiastowego odświeżenia

Stacja parowa Ariete dzięki wysokiemu ciśnieniu i dużej mocy zabija 99,9% bakterii i mikroorganizmów z tkanin. Nasze urządzenie będzie miało zbawienny wpływ na delikatną i wrażliwą czy alergiczną skórę – masz pewność, że z ubrań i materiałów znikną wszelkie drażniące wirusy i drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Młode mamy docenią szczególnie tą funkcję – para skutecznie eliminuje z tkanin wszystko to, co może zaszkodzić delikatnej skórze maluszków. Nie trzeba już nastawiać prania na wysoką temperaturę - ubrania i pluszaki posłużą Wam dłużej, pozostając w dobrej kondycji. Kolejnym atutem stacji pary Ariete jest fakt, że wytwarzana pod tak wysokim ciśnieniem para skutecznie odświeży ubrania i materiały, które leżały w szafie przez dłuższy czas. Nie musisz już przed założeniem prać ubrań, których nie nosiłaś przez kilka miesięcy.

Działanie bakteriobójcze i efekt natychmiastowego odświeżenia

Kwestie klimatu są dla nas ważne

Wierzymy, że Tobie również zależy na tym, by dbać o środowisko. Stacja pary Ariete automatycznie uruchamia się w programie ECO, który pobiera mniej energii dla uzyskania optymalnych efektów prasowania każdego rodzaju tkaniny. System automatycznego wyłączania oszczędza energię zawsze wtedy, gdy Ty masz na głowie ważniejsze rzeczy.

Kwestie klimatu są dla nas ważne
Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc2400 W
Regulacja mocy
Tryb ECO
Ciśnienie6 bar
Lampka gotowości
Regulacja strumienia pary
Wyrzut pary100 g/min
Uderzenie pary480 g/min
Bojler ze stali INOX
Stopaceramiczna
System Anti-drip
Prasowanie na sucho
Prasowanie w pionie
Pojemność zbiornika na wodę1,8 l
Wyjmowany zbiornik
System antywapienny
Nieprzywierająca powłoka
Sygnalizacja LEDo potrzebie uzupełnienia wody, gotowości pary
Automatyczny wyłącznik
Włącznik/Wyłącznik
Uchwyt na kabel
Długość39 cm
Szerokość22 cm
Wysokość29 cm
Waga4,15 kg
EAN8003705118096
Kod producenta6423
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania