Sokowirówka 177/1 Centika Slow Juicer Metal

Wyciskarka wolnoobrotowa 177/1 Centrika Slow Juicer Metal Maxi

8003705112292

Jeśli jesteś miłośnikiem zdrowych soków, nasza sokowirówka jest dedykowana specjalnie dla Ciebie. Dzięki innowacyjnej technologii ekstrakcji na zimno cenne składniki odżywcze owoców i warzyw pozostają niezmienione, ponieważ tłoczenie odbywa się bez ostrza i przy wolnych obrotach (80 obr / min).Bez utleniania i bez podgrzewania żywności, dla skoncentrowanego, bogatego w składniki odżywcze, świeżego i zdrowego soku. Moc naszego urządzenia to 400 W.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

609,00 zł brutto

Opis

Ilustracja

WZORNICTWO

Nowoczesny wygląd, smukła sylwetka - to nie wszystkie z zalet naszej sokowirówki. W tym pięknym urządzeniu ważnym atutem jest brak ostrzy. Dzięki powolnemu tłoczeniu na zimno - cenne składniki odżywcze owoców i warzyw pozostają niezmienione.

Ilustracja

INSPIRACJE

Zachowaj uśmiech dzięki codziennej zdrowej diecie wzbogaconej o zdrowe soki. Nie musisz już wydawać fortuny każdego dnia by kupić zdrowy sok jednodniowy. Od dziś sam przygotuj sok bogaty w witaminy dla siebie i swoich bliskich. Śmiało możesz przygotowywać soki z ziół.
Ilustracja

MAGIA W TWOIM DOMU

Zobacz jakie to proste! Każdego dnia ciesz się nowym smakiem zdrowych soków. Eksperymentuj i inspiruj swoimi przepisami na dietę pełną witamin. Bądź koneserem zdrowia i zarażaj dbaniem o zdrowie swoich znajomych.

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc400W
Obustronne obroty
EAN8003705112292
Kod producenta177/1
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania