Sanifikator mod. 4126 Sani Jet

Sanifikator mod. 4126 SANIJET

8003705119352

SANIJET to nowoczesny i kompaktowy sanifikator przeznaczony do skutecznego dezynfekowania powierzchni i otoczenia. Według raportu technicznego ECDC z marca 2020 roku oraz raportu Włoskiego Narodowego Instytutu Zdrowia n. 5/2020 Rev. z 25 maja 2020 roku – w połączeniu ze środkiem SANIJET CLEAN może być stosowany do czyszczenia wszelkiego rodzaju pomieszczeń podczas pandemii COVID-19. W zestawie 10 saszetek środka SANIJET CLEAN 7 g.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

369,00 zł brutto

Opis

Chroń swój dom i miejsce pracy

SANIJET to pierwszy na rynku sanifikator, przeznaczony specjalnie do odkażania powierzchni i otoczenia. Poręczny, prosty w obsłudze oraz zaprojektowany do wygodnego dezynfekowania różnego rodzaju powierzchni. Razem z dołączoną do urządzenia substancją SANIJET CLEAN, może być wykorzystywany do skutecznego czyszczenia pomieszczeń podczas pandemii Covid-19.

Chroń swój dom i miejsce pracy

W trosce o Twoje otoczenie

Substancja SANIJET CLEAN w połączeniu z sanifikatorem SANIJET mod. 4126 może być z powodzeniem wykorzystywana do skutecznej dezynfekcji blatów, klamek, mebli, zabawek dziecięcych, czy elementów garderoby. Sprawdzi się również w sterylizacji miejsc komercyjnych oraz wnętrza samochodu, zwiększając przy tym komfort i bezpieczeństwo pracy.

W trosce o Twoje otoczenie

Łatwość obsługi

Używanie odkażacza SANIJET jest bardzo proste. Wystarczy w kranowej wodzie rozpuścić dołączoną do urządzenia saszetkę SANIJET CLEAN i wybierając intensywność oraz kierunek strumienia - rozpylić roztwór bezpośrednio na powierzchnię, która już po jednej minucie będzie odkażona. 

Łatwość obsługi

Szybka i pewna sterylizacja

SANIJET CLEAN wytwarza w wodzie 0,1% aktywnego chloru, który według raportu technicznego ECDC z marca 2020 roku oraz raportu Włoskiego Narodowego Instytutu Zdrowia n. 5/2020 Rev. z 25 maja 2020 roku - może być stosowany do czyszczenia wszelkiego rodzaju pomieszczeń podczas pandemii COVID-19.

Szybka i pewna sterylizacja

Wysoka wydajność

Zawartość jednego pełnego zbiornika pozwala na zdezynfekowanie ok 200 m² powierzchni. Rozpuszczona w wodzie saszetka proszku SANIJET CLEAN, tworzy substancję, której różowe zabarwienie informuje o aktywności środka. Powstały środek zachowuje swoje dezynfekujące właściwości przez ok 7 dni od momentu aktywacji i po tym czasie jego kolor zmieni się na przezroczysty (produkt nieaktywny).

Wysoka wydajność

Jak stosować proszek odkażający SANIJET CLEAN?

Jak stosować proszek odkażający SANIJET CLEAN?

▼ Zobacz jakie to proste ▼

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc400 W
Regulacja mocy
Natychmiastowa gotowość do pracy
Wydajnośćna jednym zbiorniku 200 m²
Dostosowane do:skutecznego dezynfekowania powierzchni
Dodatkowe cechyregulacja strumienia w 3 płaszczyznach
Akcesoria10 saszetek SANIJET CLEAN
Pojemność700 ml
Długość kabla6 m
Szerokość12 cm
Głębokość28 cm
Wysokość25,5 cm
Waga1,7 kg
EAN8003705119352
Kod producenta4126
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Produkty powiązane

Pliki do pobrania