Popcorn Popper 2954 Partytime

Popcorn Popper 2954 Partytime

8003705114791

Kompaktowe urządzenie do popcornu w stylu lat pięćdziesiątych! Dzięki specjalnej metodzie prażenia pod wpływem wysokiej temperatury przygotujecie w kilka minut lekki, smakowity popcorn, naturalnie i beztłuszczowo! Idealne rozwiązanie na rodzinne wieczory! Macie też do wyboru urządzenie w wersji maxi o wyjątkowym wzornictwie, które przygotuje wyśmienity popcorn w kilka minut, do kosztowania podczas całego dnia. Łatwe w użyciu i konserwacji.

Deisgned in Italy

Więcej szczegółów

139,00 zł brutto

Opis

Ilustracja

Design / Wzornictwo

Urządzenie do popcornu w pięknej stylizacji lat pięćdziesiątych. Czyż nie jest niezwykłe? Nie możemy oderwać od niego oczu. Czy wiesz, że popcorn jest już znany od około 4- 5 tysięcy lat ? Jako pierwsi poznali go Aztekowie, którzy wykorzystywali popcorn jako pokarm ale nie tylko, również używali go jako elementu swoich rytuałów religijnych a także jako biżuterię.

Ilustracja

Zdrowie / Inspiracje

Wystarczy zaledwie kilka minut, aby przygotować smaczny i lekki w dodatku beztłuszczowy popcorn. To takie proste! Masz do wyboru dwie wersje urządzenia w klasycznym rozmiarze oraz w wersji maxi.

Ilustracja

Funkcjonalność / Magia w Twoim domu

Cenisz sobie oglądanie filmów w domowym zaciszu, jednocześnie cenisz sobie klimat kina? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, nasze urządzenie przyrządzi dla Ciebie i Twoich bliskich popcorn aby umilić Ci wieczór filmowy.

▼ Zobacz jakie to proste ▼

Dane techniczne

Moc1100W
Włącznik/Wyłącznik
Szerokość16 cm
Głębokość16 cm
Wysokość29.2 cm
EAN8003705114791
Kod producenta2954
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania