Odkurzacz 2791/5 Jet Force

8003705117471

Jet Force jest odkurzaczem bezworkowym o mocy 800 W, regulowanej mocy ssania oraz wyjmowanym i zmywalnym filtrem HEPA, służącym do zatrzymywania najdrobniejszego pyłu i mikroskopijnych cząstek brudu. To wydajne i energooszczędne urządzenie posiada duży i poręczny pojemnik na zanieczyszczenia o pojemności 2,5 l, który łatwo można wyjąć i opróżnić bez bezpośredniego kontaktu z jego zawartością. Odkurzacz jest kompaktowy - co ułatwi jego użytkowanie i przechowanie, a gumowane koła zabezpieczą powierzchnie przed porysowaniem.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

W magazynie

319,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Ilustracja 1

Mocny, wydajny, energooszczędny

Odkurzacz JetForce mod. 2791 to niesamowicie wydajny odkurzacz z mocnym i niezawodnym silnikiem cyklonowym, który jeszcze efektywniej oddziela zanieczyszczenia trafiające do zbiornika na odpady. Jest bardzo elastyczny w użyciu dzięki regulowanej mocy ssania oraz wysoce energooszczędny. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom – gwarantuje roczne zużycie energii nie przekraczające 24 kWh.

Ilustracja 2

Cichy i bezpieczny

Zastosowanie w odkurzaczu nowoczesnego silnika cyklonowego sprawia, że jest niezwykle cichy podczas pracy – generując dźwięki na komfortowym poziomie 78 db. Jest również niezwykle bezpieczny i delikatny dla Twoich podłóg. Dzięki gumowanym kołom oraz elementom zabezpieczającym na szczotce – nie musisz się martwić, o powstawanie rys podczas sprzątania.

Ilustracja 3

Funkcjonalny i wygodny w użyciu

Odkurzacz JefForce jest niezwykle praktyczny i łatwy w czyszczeniu, dzięki bezworkowej konstrukcji oraz wyjmowanemu zbiornikowi na zanieczyszczenia, o pojemności 2,5 l. Za pomocą jednego przycisku z łatwością go opróżnisz – nie mając bezpośredniego kontaktu z jego zawartością. Wbudowany filtr HEPA, który zatrzymuje najdrobniejsze pyły i bród – również jest wyjmowany i przystosowany do czyszczenia pod bieżącą wodą. Ponadto, jest wygodny w przechowywaniu, a znajdujący się w zestawie komplet akcesoriów – doskonale się sprawdzi przy generalnych porządkach.

Dane techniczne

Moc800 W
Regulacja mocy
Rodzaj odkurzaczaCyklonowy
Bezworkowy
Pojemność zbiornika na zanieczyszczenia2.5 l
Typ filtraHEPA
Gumowane koła
Poziom mocy akustycznej78dB
Długość kabla5m
Akcesoriateleskopowa rura szczotka do dywanów i podłóg, szczotka do parkietów, szczotka do tapicerki
Waga6,2 kg
EAN8003705117471
Kod producenta2791/5
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Produkty powiązane

Pliki do pobrania