Oczyszczacz parowy 4147 Xvapor No Stop

Oczyszczacz parowy 4147 Xvapor No Stop

8003705115873

Oczyszczacz parowy z poręcznym schowkiem na wszystkie akcesoria. Doskonale czyści wszystkie powierzchnie w całym domu, a to wszystko dzięki użyciu pary bez detergentów. Idealnie nadaje się do czyszczenia okien, parkietów, marmuru oraz dywanów. W zestawie znajdziesz dodatkowe akcesoria, które pozwolą Ci  w czyszczeniu tkanin, tapicerek, piekarników i kaloryferów. Posiada również wyjątkową funkcję jaką jest możliwość prasowania w pionie. Dzięki niej możesz, między innymi, odświeżyć  firanki. Pomoże Ci usunąć z Twojego domu zarazki, roztocza i bakterie. Idealny dla alergików. Dodatkowo posiada regulator pary, który chroni Twoje ubrania przed zniszczeniem. Pozwala na odpowiednie dobranie temperatury względem tkaniny jaka chcesz wyprasować. Urządzenie pracuje pod ciśnieniem 4 BARÓW i ma moc 1500 W. Pojemność zbiornika na wodę to aż 1,1 litra, który możesz uzupełniać w czasie pracy urządzenia. Pojemność bojlera wynosi 0,6 litra. Długość kabla to 6 metrów co pozwala na swobodne sprzątanie.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

609,00 zł brutto

Opis

Ilustracja

WZORNICTWO

Oczyszczacz parowy z funkcją NON STOP to nowoczesne, wytrzymałe i wielofunkcyjne urządzenie, które pomoże Ci uporać się z zarazkami i brudem w Twoim domu. Doskonale sprawdza się podczas czyszczenia okien, parkietów, dywanów... Dodatkowe akcesoria, które schowane są w bardzo praktycznym schowku w podwoziu urządzenia - pozwolą Ci także na czyszczenie tkanin, tapicerek, piekarników i kaloryferów.

Ilustracja

INSPIRACJE

Pojemnik na wodę wynosi aż 1,1 litra pojemności, co zdecydowanie wydłuża długość pracy urządzenia. Ten model ma dodatkowo możliwość ciągłej pracy – możesz dolewać wodę w czasie używania go i bez utraty mocy pary. W łatwy i prosty sposób dolejesz wodę do zbiornika. Posiada możliwość prasowania w pionie, co pozwoli, między innymi, na odświeżenie firanek. Urządzenie pracuje pod ciśnieniem 4 BARÓW.
Ilustracja

MAGIA W TWOIM DOMU

W zestawie znajdziesz wiele akcesoriów umożliwiających Ci czyszczenie różnych powierzchni. Między innymi specjalna końcówka do dywanów, lub do trudno dostępnych miejsc. Akcesoria są schowane w podstawie urządzenia, dzięki czemu nie zajmują dodatkowego miejsca.

Dane techniczne

Moc 1500W
Ciśnienie 4 BAR
Atest dezynfekcji 99,9 % zarazków i bakterii
Czyści bez użycia detergentów
Lampka gotowości
Regulacja strumienia pary
Wyrzut pary stały
Bojler ze stali INOX
Pojemność zbiornika na wodę 1.1 l
Czas nagrzewania do 4 min
Czas pracy przy pełnym zbiorniku wody ok. 45 min
Uzupełnianie wody bez przerywania pracy
Zawór bezpieczeństwa
Blokada bezpieczeństwa
Gumowane koła
Długość kabla 6 m
Uchwyt na kabel
Włącznik/Wyłącznik
Dodatkowe oczyszczacz wielofunkcyjny
Schowek na akcesoria
Akcesoria Końcówka do odświeżania tkanin, końcówka do mycia szyb, mała i duża szczoteczka, dwie szmatki, szczotka do podłóg, końcówka do fug, miarka, lejek, kanister na wodę o poj. 0,6 l
Waga 5,9 kg
EAN 8003705115873
Kod producenta 4147
Producent De'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja 2 lata

Produkty powiązane

Pliki do pobrania