Oczyszczacz parowy 4133/2 Vapori Jet

Oczyszczacz parowy 4133/2 Vapori Jet

8003705112803

Kompaktowy oczyszczasz parowy o mocy 900 W to małe i poręczne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w domowych porządkach. Bez użycia chemii - sprzątanie płytek ceramicznych, fug, kabin prysznicowych, płyt kuchennych, piekarników i wielu innych powierzchni staje się łatwe. Za pomocą końcówek znajdujących się w zestawie, można dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc, a nawet odświeżyć swoje ubrania.  Dzięki blokadzie w przycisku podawania pary oraz specjalnemu zaworowi, który można odkręcić dopiero po spadku ciśnienia w urządzeniu - chroni przed przypadkowym kontaktem z parą i jest bezpieczny w użyciu.  Posiada aluminiowy bojler o pojemności 250 ml

Designed in Italy

Więcej szczegółów

159,00 zł brutto

Opis

Baner
Ilustracja 1

Bezpieczeństwo to podstawa

Oczyszczacz jest wyposażony w specjalny zawór, który blokuje możliwość jego odkręcenia do momentu spadku ciśnienia w urządzeniu. Zapobiega to przed przypadkowym kontaktem z gorąca parą i gwarantuje bezpieczeństwo podczas sprzątania oraz po zakończonej pracy. Vapori Jet marki Ariete jest również przyjazny dla otoczenia, ponieważ czyści bez użycia środków chemicznych. Ponadto, posiada aluminiowy zbiornik o pojemności 250 ml, który jest odporny na działanie wysokiego ciśnienia wytwarzanego przez urządzenie.

Ilustracja 2

Praktyczny i funkcjonalny

Połączenie pionierskiego podejścia włoskich projektantów marki Ariete ze sprawdzonym i skutecznym zastosowaniem czyszczenia parowego o wysokim ciśnieniu - sprawiają, że domowe porządki jeszcze nigdy nie były tak przyjemne. Poręczny Vapori Jet, dzięki elastycznej końcówce i ciśnieniu 3,5 bar doskonale się sprawdzi przy usuwaniu uciążliwego brudu z trudno dostępnych miejsc.

Ilustracja 3

Czyszczenie i odświeżanie tkanin

Za pomocą specjalnej szczotki do tkanin znajdującej się w zestawie – możesz z łatwością odświeżyć zakurzone tapicerki w swoim domu. Doskonałe rozwiązanie dla delikatnych powierzchni, które pozwala na odzyskanie blasku Twoich mebli. Vapori Jet pozwoli również, nadać świeżości zasłonom i ubraniom oraz na pozbycie się uciążliwych pluskiew z materaca.

Ilustracja 4

… i wiele innych możliwości

Dzięki wysokiemu ciśnieniu pary oraz licznym akcesoriom z zestawu oczyszczacza parowego marki Ariete - możesz w prosty i wygodny sposób ułatwić sobie: czyszczenie fug, płyty kuchennej, okien a także usuwanie osadów z mydła oraz kamienia w łazience. Wszystko za pomocą jednego, małego sprzętu. Czy można chcieć więcej?

Dane techniczne

Moc 900W
Ciśnienie 3.5 BAR
Atest dezynfekcji 99,9 % zarazków i bakterii
Czyści bez użycia detergentów
Lampka gotowości
Aluminiowy bojler
Pojemność zbiornika na wodę 0,25 l
Czas nagrzewania ok. 4 min
Zawór bezpieczeństwa
Blokada bezpieczeństwa
Długość kabla 3 m
Akcesoria Końcówka do odświeżania tkanin, Końcówka do mycia szyb, Końcówka mycia do fug, Szczoteczka, Szmatka, Miarka, Lejek
Waga 1,1 kg
EAN 8003705112803
Kod producenta 4133
Producent De'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja 2 lata

Pliki do pobrania