Oczyszczacz parowy 4139 Vapori Jet

Oczyszczacz parowy 4139 Vapori Jet

8003705112810

Wielofunkcyjne urządzenie parowe o mocy 900 W, które jest przystosowane do używania środków chemicznych, dzięki specjalnemu zbiorniczkowi na detergent. Doskonale się sprawdzi w domowych porządkach przy czyszczeniu płytek ceramicznych, fug, kabin prysznicowych, płyt kuchennych, piekarników oraz wielu innych powierzchni. Za pomocą końcówek znajdujących się w zestawie, można dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc, a nawet odświeżyć swoje ubrania. Dzięki blokadzie w przycisku podawania pary oraz specjalnemu zaworowi, który można odkręcić dopiero po spadku ciśnienia w urządzeniu - chroni przed przypadkowym kontaktem z parą i jest bezpieczny w użyciu. W zestawie do urządzenia jest dołączona buteleczka specjalnego detergentu, o pojemności 0,25 l. 

Designed in Italy

Więcej szczegółów

249,00 zł brutto

Opis

Ilustracja

WZORNICTWO

Nowoczesny i bardzo wydajny oczyszczacz parowy. W zestawie znajdziesz 9 różnych końcówek gwarantujących wielozadaniowość produktu. Dodatkowo otrzymasz również wygodny pasek umożliwiający noszenie oczyszczacza jak torebkę.

Ilustracja

INSPIRACJE

Wysokie ciśnienie pary sprawia, że w łatwy sposób oczyścisz trudno dostępne miejsca jak na przykład palniki w Twojej kuchence. Zobacz jakie to proste z naszym produktem. Idealnie sprawdzi się przy czyszczeniu płytek, kabin prysznicowych i wielu innych powierzchni w całym domu.
Ilustracja

MAGIA W TWOIM DOMU

Nasz model różni się od innych produktów możliwością użycia detergentu, co pozwoli Ci na doczyszczenie nawet trudnych plam na tapicerce.

▼ Zobacz jakie to proste ▼

Dane techniczne

Moc 900W
Ciśnienie 3.5 BAR
Atest dezynfekcji 99,9 % zarazków i bakterii
Czyści bez użycia detergentów
Przystosowany do detergentów
Lampka gotowości
Aluminiowy bojler
Pojemność zbiornika na wodę 0,25 l
Czas nagrzewania ok. 4 min
Zawór bezpieczeństwa
Blokada bezpieczeństwa
Długość kabla 3 m
Dodatkowe Buteleczka specjalnego detergentu, o pojemności 0,25 l
Akcesoria Końcówka do odświeżania tkanin, Końcówka do mycia szyb, Końcówka mycia do fug, Szczoteczka, Szmatka, Miarka, Lejek
Waga 1,3 kg
EAN 8003705112810
Kod producenta 4139
Producent De'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja 2 lata

Pliki do pobrania