Młynek do kawy 3023/00 Coffee Grinder

00M302300AR0

Elektryczny, żarnowy młynek do kawy, moc 200 W, 14 stopni mielenia, ustawienia ilości mielonej kawy, wyjmowane żarna ze stali szlachetnej, zbiornik na zmieloną kawę, zbiornik na ziarna o pojemności 200 g, wymiary 19x12,5x28 cm

Designed in Italy

Więcej szczegółów

309,00 zł brutto

Opis

Nowy wymiar mielenia ziaren kawy

Czy wiesz, że stopień zmielenia kawy odpowiada za jej smak, aromat i moc? Im mocniej zmielone są ziarna, tym kawa jest intensywniejsza w smaku. Ponadto, w zależności od urządzenia, w którym zamierzasz przygotować kawę, należy mielić ją zgodnie z zaleceniami producentów. Jeśli marzysz o idealnej kawie, sięgnij po nowy młynek żarnowy Ariete 3023! Zastosowane w nowym modelu żarna ze stali nierdzewnej obracają się i miażdżą ziarna kawy, które, dzięki temu procesowi, zachowują swoje walory smakowe.

W młynku żarnowym Ariete nie wytworzy się wysoka temperatura, więc masz pewność, że kawa nie zgorzknieje na etapie mielenia. Jeśli jesteście już gotowi na wypicie najlepszej kawy na świecie, wybierz stopień zmielenia, porcję kawy (do pojemnika na kawę możesz wsypać aż 200 gram ziaren), wsyp ziarna do młynka i uruchom urządzenie! Młynek zastosuje Twoje ustawienia i zmieli kawę w odpowiedni sposób, by już po chwili móc delektować się filiżanką ciepłego, pysznego napoju!

Nowy wymiar mielenia ziaren kawy
Regulacja stopnia zmielenia

Regulacja stopnia zmielenia

Jak już wspomnieliśmy, regulacja stopnia zmielenia odpowiada za aromat i smak kawy, co związane jest z czasem przepływu wody przez kawę oraz jej właściwą ekstrakcję. Kawa grubo zmielona będzie łagodna i delikatna, zaś przez kawę drobno zmieloną woda będzie przepływała dłużej, uwalniając przy tym większą ilość aromatów. W nowym młynku żarnowym Ariete 3023 masz do wyboru aż 14 stopni zmielenia, więc z pewnością odnajdziesz idealny smak swojej kawy.

Regulacja porcji zmielonej kawy

Regulacja porcji zmielonej kawy

Młynek żarnowy Ariete 3023 wyposażony został w pojemnik na ziarna o pojemności aż 200g. Dzięki regulowanej ilości mielonej kawy przygotujesz jej dokładnie tyle ile aktualnie potrzebujesz, a urządzenie wyłączy się automatycznie. Zapobiegnie to wietrzeniu kawy oraz zachowa jej wspaniały aromat. Za pomocą pokrętła wybierasz przedział od 2 do 12 porcji kawy, które młynek zmieli dla Ciebie od razu po naciśnięciu jednego przycisku.

Wyjmowane żarna dla łatwego czyszczenia

Wyjmowane żarna dla łatwego czyszczenia

Młynki do kawy powinny być regularnie czyszczone, by w urządzeniu nie zalegały resztki mielonych ziaren, które mogą negatywnie wpływać na smak i aromat kawy. Dzięki konstrukcji zastosowanej w nowym młynku Ariete 3023 z łatwością usuniesz pierścień i żarna - co znacznie ułatwi dbanie o urządzenie. W zestawie otrzymujesz również pędzelek do dokładnego oczyszczenia urządzenia, a wyjmowany pojemnik na zmieloną kawę możesz bez problemu myć pod bieżącą wodą. Wszystkie te udogodnienia w zakresie czyszczenia młynka mają bezpośredni wpływ na smak i aromat paroznej kawy. Z Ariete filiżanka Twojego ulubionego naparu o poranku będzie po prostu wyśmienita!

Podwójny system zabezpieczeń dla twojego bezpieczeństwa

Podwójny system zabezpieczeń dla twojego bezpieczeństwa

Dla Twojego bezpieczeństwa młynek Ariete został uzbrojony w podwójny system zabezpieczeń. Urządzenie nie uruchomi się gdy pojemnik na ziarna nie będzie prawidłowo zamontowany, ani w sytuacji, w której pojemnik zmieloną na kawę zostanie usunięty lub źle zainstalowany. Masz pewność, że proces mielenia jest zawsze pod pełną kontrolą!

Tak wiele możliwości

Tak wiele możliwości

Jeśli jesteś prawdziwym smakoszem kawy i korzystasz w domu z różnych urządzeń do parzenia kawy, na przykład kawiarki i kolbowego ekspresu ciśnieniowego, a od czasu do czasu pijesz kawę parzoną po turecku, to młynek Ariete 3023 jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Musisz pamiętać, że każde z tych sposobów parzenia kawy wymaga odpowiednio zmielonych ziaren. Kawa drobno mielona jest najlepsza do ekspresów ciśnieniowych i kawy po turecku, natomiast grubo lub średnio zmielone ziarna są pożądane do kawiarek ( z filtrem lub typu moka).

Wyjątkowy design i ergonomia

Wyjątkowy design i ergonomia

Młynek do kawy Ariete 3023 został wykonany z najlepszej jakości materiałów. Niezwykle elegancki i klasyczny design oraz smukły kształt - sprawiają, że staje się on ozdobą każdej kuchni. Nie zajmuje przy tym dużo miejsca na blacie, dzięki czemu z łatwością znajdzie swoje miejsce nawet w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Miej go zawsze pod ręką i bądź gotowa na wypicie pysznej kawy zarówno o poranku, jak i w drugiej części dnia!

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc200 W
Regulacja grubości mielenia kawy14 stopniowa
Żarna ze stali szlachetnej
Regulacja ilości mielonej kawy
Rodzaj kawy/wkładówKawa ziarnista
Funkcja pauzy
Automatyczny wyłącznik
Antypoślizgowe nóżki
Włącznik/Wyłącznik
Pojemność200 g
Długość19 cm
Szerokość12,5 cm
Wysokość28 cm
EAN8003705120501
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania