Mikser planetarny 1588

8003705115996

Czy wiecie, że pierwsze tego typu urządzenia zaczęto produkować w latach 70 XX wieku? Przez ten czas wiele się zmieniło w ich budowie, wyglądzie, a także wykorzystaniu. Cel jednakże pozostał jak dotąd taki sam, czyli stworzyć urządzenie o jak najszerszym spektrum zastosowania. Klasyczny design przywołuje tradycję i wspomnienie przeszłości w nowoczesnej kuchni. Robot planetarny pracuje w zakresie prędkości od 30 do 172 obrotów na minutę i umożliwi  między innymi: wymieszanie produktów, wyrobienie ciasta oraz ubijanie.  Jest to nowoczesne, profesjonalne, wielofunkcyjne urządzenie kuchenne. Jego niewątpliwym  atutem jest cicha praca. Misa i mieszadła są metalowe.  

Designed in Italy

Więcej szczegółów

609,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Ilustracja

Nasza misa ma aż 5,5 l pojemności co sprawi, ze przygotowanie ciasta, wymieszanie składników nie będzie już żadnym problemem. Dzięki specjalnej pokrywie na misę nie musisz się już martwić, że ubrudzisz blat i ściany. Możesz się oddać pasji tworzenia niepowtarzalnych wypieków, zamiast myśleć ile sprzątania czeka Cię po skończonej zabawie.

Ilustracja

Lubisz eksperymentować? Z naszym robotem planetarnym Twoja kuchnia stanie się laboratorium smaku. Dzięki niemu w sposób łatwy, przyjemny i prosty wymieszasz produkty, zmiksujesz, ubijesz bądź wyrobisz ciasto.

Ilustracja

Jesteś estetą i cenisz sobie wyjątkowe wzornictwo, estetyczne wykonanie i dopracowanie szczegółów? My również, dlatego nasz robot jest w klasycznym stylu połączony z nowoczesnymi rozwiązaniami, spełniając tym samym oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jego gabaryty idealnie sprawdzą się w każdej kuchni nawet w takiej, gdzie masz ograniczoną przestrzeń.

▼ Obejrzyj film ▼

Dane techniczne

Moc2400W
PrędkośćZakres od 30 do 172 obrotów na minutę
Praca pulsacyjna
Pojemność5.5 l
EAN8003705115996
Kod producenta1588/03
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania