Urządzenie do lodów 643/00 Gelato Party Time

00C064300AR0

Urządzenie z linii Party Time do produkcji lodów, sorbetów i mrożonych jogurtów, moc 12 W, antypoślizgowe nóżki, automatyczne mieszadło, wyjmowany aluminiowy zbiornik z podwójną izolacją i płynem chłodzącym o średnicy 22.5 cm, łatwy demontaż i czyszczenie, lody gotowe w 30 min (po wcześniejszym schłodzeniu kosza), pojemność 1,5 l, wymiary 22,5x22,5x25 cm

Designed in Italy

Więcej szczegółów

229,00 zł brutto

Opis

Pyszne, domowe lody

Zapomnij o kupowaniu lodów w sklepie, które często zawierają niezdrowe składniki i są pełne konserwantów. Teraz możesz cieszyć się orzeźwiającymi, domowymi deserami, dzięki naszemu urządzeniu do produkcji lodów, sorbetów i mrożonych jogurtów. Zasilane mocą 12 W, nasze urządzenie jest wyjątkowo wydajne i idealnie nadaje się do przygotowywania pysznych i zdrowych deserów dla całej rodziny.

Automatyczne mieszadło

Ręczne mieszanie składników to przeszłość, ponieważ nasze urządzenie jest wyposażone w automatyczne mieszadło. Dzięki temu, Twoje lody, sorbety i mrożone jogurty będą idealnie kremowe i jednolite. Dodatkowo, antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilność urządzenia podczas pracy, a wyjmowany aluminiowy zbiornik z podwójną izolacją i płynem chłodzącym o średnicy 22.5 cm pod wcześniejszym schłodzeniu – szybko zamrozi twój fantastyczny deser.

Automatyczne mieszadło

Proste czyszczenie

Nie musisz się martwić o czyszczenie urządzenia, ponieważ zbiornik jest łatwy do demontażu i mycia. Wymiar zbiornika o pojemności 1,5 l jest idealny do przygotowania pysznych deserów dla całej rodziny. Lody są gotowe już w 30 minut (po wcześniejszym chłodzeniu kosza), dzięki czemu możesz cieszyć się swoimi ulubionymi smakami w krótkim czasie.

Proste czyszczenie

Zajmuje mało miejsca

Nasze urządzenie do produkcji lodów, sorbetów i mrożonych jogurtów ma kompaktowe wymiary 22,5x22,5x25 cm, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca w Twojej kuchni. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy kochają pyszne, domowe desery, ale nie mają dużo miejsca do przechowywania różnych urządzeń. Nie czekaj dłużej i ciesz się swoimi ulubionymi smakami lodów, sorbetów i mrożonych jogurtów zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę!

Zajmuje mało miejsca

Baw się razem z przebojowymi urządzeniami Party Time!

Odkryj całą kolekcję Party Time i ciesz się wspaniałymi chwilami, tworząc smaczne przekąski. Wzorowana na amerykańskich latach 50 kolekcja kuchennych urządzeń wygodni nudę z Twojej kuchni! Przekonaj się jak w prosty sposób dzięki przebojowym urządzeniom przygotować nie tylko watę cukrową, ale również popcorn, naleśniki czy gofry. Wszystkie te produkty pokochasz nie tylko za funkcjonalność, ale również za słodki design!

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc12 W
Wydajnośćlody gotowe w 30 min (po wcześniejszym schłodzeniu kosza)
Automatyczne mieszadło
Antypoślizgowe nóżki
Dodatkowe cechywyjmowany aluminiowy kosz z podwójną izolacją i płynem chłodzącym
Włącznik/Wyłącznik
Pojemność1,5 l
Wymiary wewnętrznekosz o średnicy 22,5 cm
Długość22,5 cm
Szerokość22,5 cm
Wysokość25 cm
EAN8003705121287
Kod producenta643/00
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata