Urządzenie do lodów 693 Gran Gelato Metal

Urządzenie do lodów 693 Gran Gelato Metal Maxi

00C069300AR0

Czy wiecie, że historia lodów sięga aż czasów starożytnych? Pierwsze lody nie do końca przypominały wyglądem te, które znamy. Początkowo lód skrapiano winem bądź dodawano miodu. Następnie, przetrzymywano go w głębokich i chłodnych piwnicach, aby móc później skosztować tego nietuzinkowego deseru. Znany wszystkim Aleksander Wielki stosował go jako nagrodę dla swoich żołnierzy za walkę. Dziś już nie musisz przechowywać lodów w piwnicy,  jest to dużo prostsze. Nasze  urządzenie do lodów potocznie nazywane lodziarką, o mocy 135 W, w łatwy i przyjemny sposób umożliwi Ci przygotowanie lodów. Przygotowanie lodów nie wymaga mrożenia żadnej z części urządzenia ponieważ urządzenie ma wbudowany kompresor.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

1 249,00 zł brutto

Opis

Ilustracja

Posiada wyjmowany stalowy pojemnik z uchwytem, co ułatwia zachowanie czystości. Jednorazowo można uzyskać aż 1 l lodów. W okresie letnich upałów sprawisz miłą niespodziankę swoim bliskim, dzieciom, bądź znajomym, z którymi umówisz się na wspólne spędzenie czasu.

Ilustracja

Posiada także wyświetlacz LCD i kompresor. Wszystkie części można łatwo wyjąć, dzięki temu w prosty sposób zadbasz o czystość swojego urządzenia.

Ilustracja

W 1698 roku sycylijski arystokrata Francesco Procopio de’Coltelli otworzył pierwszą w historii lodziarnię nazwaną Cafe Procope. Chciałbyś także poczuć się jak we włoskiej lodziarni? Już dziś możesz mieć ją w domu i delektować się smakiem prawdziwych domowych lodów.

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc135W
Timer
Wydajność1 l
Automatyczne mieszadło
Długość33 cm
Szerokość36 cm
Wysokość43 cm
Waga10.5 kg
EAN8003705108905
Kod producenta693
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania