Inteligentny kosz na odpadki organiczne 2001 Ecowe

00C200100AR0

Inteligentny kosz na odpadki organiczne, moc 110 W, funkcja suszenia i redukcji objętości odpadków oraz minimalizacji przykrych zapachów, dwa automatyczne cykle suszenia (9 i 15 h), możliwość dorzucania śmieci w trakcie trwania cyklu, temperatura pracy 0 - 60 st. C, filtr węglowy, ultra cichy wentylator z silnikiem bezszczotkowym, długość przewodu zasilającego 1,7 m, podwójna komora na odpadki (komora suszenia o pojemności 4 l z automatycznym systemem zwalniającym, kosz na wysuszone odpady o pojemności 6 l), wymiary 28x33x69 cm

Designed in Italy

Więcej szczegółów

949,00 zł brutto

Opis

Inteligentny kosz na organiczne odpadki z funkcją neutralizacji przykrych zapachów

Eliminuj nieprzyjemne zapachy z organicznych odpadów za pomocą inteligentnego kosza na śmieci Ecowe. Ten innowacyjny produkt to nie tylko kosz na śmieci, ale także suszarka do odpadów organicznych, która skutecznie usuwa z nich wilgoć oraz zmniejsza przy tym ich objętość. Z Ecowe nie tylko pozbędziesz się z kuchni przykrych zapachów, ale również zaoszczędzisz miejsce w koszu. Aby rozpocząć proces, wystarczy wrzucić organiczne odpady do górnego zbiornika Ecowe, a po jego zapełnieniu, wybrać jeden z dwóch dostępnych programów: 9 lub 15 godzin i uruchomić funkcję suszenia. .

Cicha praca

Dzięki niskiemu poziomowi hałasu, możesz spokojnie odpoczywać lub pracować, podczas gdy Ecowe suszy i redukuje objętość organicznych odpadków. Jego ultra cichy wentylator z silnikiem inwerterowym zapewnia efektywną pracę, nie zakłócając przy tym ciszy w domu. Takie rozwiązanie sprawia, że inteligentny kosz na odpadki Ecowe może pracować w wydajny i nieuciążliwy dla domowników sposób.

Cicha praca

Koniec nieprzyjemnych zapachów

Podczas procesu suszenia inteligentny kosz na śmieci mod. 2001 usunie z organicznych odpadków wilgoć, dzięki czemu spowolni tempo ich rozkładu oraz ograniczy namnażanie bakterii. W połączeniu z aktywnym filtrem węglowym (model 4081) zneutralizuje pozostałe w wysuszonych resztkach nieprzyjemne zapachy i zapobiegnie ich rozprzestrzenianiu po Twoim domu.

Higiena i wygoda

Higiena i wygoda

Po zakończeniu cyklu, wystarczy podnieść górny kosz Ecowe, a suszone resztki automatycznie wpadną do dolnego pojemnika z workiem. Pozwala to uniknąć bezpośredniego kontaktu z organicznymi odpadami, a jednocześnie sprawia, że Ecowe jest natychmiast gotowy do zbierania kolejnych śmieci.

Duża pojemność

Duża pojemność

Kosz Ecowe poradzi sobie nawet z dużymi ilościami resztek organicznych, które mogą się nagromadzić po rodzinnych imprezach czy spotkaniach z przyjaciółmi. Pojemność urządzenia wynosi 4 litry w górnym pojemniku na świeże odpady oraz aż 6 litrów w dolnym zbiorniku przeznaczonym na odpady wysuszone.

Komfort użytkowania

Komfort użytkowania

Wyrzucanie odpadów organicznych nigdy nie było łatwiejsze niż z Ecowe. Dzięki zamontowanym w koszu kółkom - możesz przesunąć go blisko swojego stołu, nacisnąć pokrywę i wrzucić odpady bezpośrednio do górnego zbiornika, a to wszystko bez potrzeby biegania z pełnymi talerzami przez połowę domu.

Intuicyjna obsługa

Intuicyjna obsługa

Ecowe zostało zaprojektowane z myślą o prostocie obsługi. Dzięki czytelnemu panelowi sterowania, wybór odpowiedniego cyklu suszenia jest szybki i wygodny. Naciśnij przycisk WŁ./WYŁ. przez 3 sekundy, aby wybrać cykl trwający 15 godzin, lub wykonaj pojedyncze kliknięcie, aby wybrać cykl 9 godzinny. Pozwala to w prosty sposób dostosować odpowiedni program do ilości oraz rodzaju odpadów.

Idealny wybór

Idealny wybór

To niezawodne i innowacyjne rozwiązanie umożliwi Ci skuteczne zarządzanie odpadami. Wszystkie elementy mogące mieć kontakt z resztkami organicznymi są łatwe do wyjęcia z korpusu urządzenia oraz można je w prosty i wygodny sposób umyć pod bieżącą wodą.

Przemyślana konstrukcja

Przemyślana konstrukcja

Uniwersalny design oraz kompaktowe wymiary Ecowe (28x33x69 cm) sprawiają, że ten kosz będzie doskonałym elementem wyposażenia Twojej kuchni. Dodatkowo, długość przewodu zasilającego wynosząca 1,7 metra zapewnia elastyczność w wyborze lokalizacji kosza, a obrotowe kółeczka ułatwią jego przemieszczanie w potrzebne miejsca.

Zmniejsz częstotliwość wyrzucania śmieci!

Ecowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą ułatwić sobie wyrzucanie odpadów organicznych i utrzymać higienę w kuchni. Dzięki niemu możesz zmniejszyć objętość odpadów nawet o 80%, dbając przy tym o środowisko. Takie rozwiązanie nie tylko zmniejszy ilość śmieci w transporcie, ale również pozwoli na znaczące zmniejszenie częstotliwości ich wyrzucania. Tak wysuszone odpadki, mogą leżeć w dolnym koszu urządzenia nawet 2 tygodnie, nie wydzielając przy tym przykrych zapachów.

Zmniejsz częstotliwość wyrzucania śmieci!

Kosz na miarę obecnych czasów!

Ecowe to inteligentny kosz na odpadki oferujący wiele korzyści. Suszenie i redukcja objętości organicznych resztek, eliminacja nieprzyjemnych zapachów, łatwość obsługi i dbałość o środowisko to cechy, które czynią Ecowe niezastąpionym partnerem w Twojej kuchni. Przygotuj się na rewolucję w zarządzaniu odpadami organicznymi!

Ecowe czeka na Ciebie!

Pyszna przekąska w 2 minuty!
Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Zasilaniesieciowe
Silnikinwerterowy
Moc110 W
Tryb ECO
Filtrwęglowy
Programy2
Temperatura60 st. C
Timer9 i 15 h
Sygnalizacja LED
Składana rękojeść
Funkcja pauzy
Automatyczny wyłącznik
Dodatkowe cechy możliwość dorzucania śmieci w trakcie trwania cyklu
Włącznik/Wyłącznik
Uchwyt na kabel
Akcesoria w zestawiefiltr węglowy
Pojemnośćgórny kosz 4 l, dolny kosz 6 l
Długość kabla1,7 m
Długość28 cm
Szerokość33 cm
Wysokość69 cm
Waga10 kg
EAN8003705119123
Kod producenta2001
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Produkty powiązane