Kawiarka 1368/01 Mokina Grande

00M136801AR0

Kawiarka, oryginalnie moka, często nazywana kafetierką czy czajniczkiem - to urządzenie pozwalające na przygotowywanie w szybki i prosty sposób aromatycznej, intensywnej kawy. Takie rozwiązanie - pozwala cieszyć się jakością parzonej kawy, porównywalnej do naparów przygotowywanych w dużych ekspresach ciśnieniowych.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

189,00 zł brutto

Opis

Ilustracja

Zasilana elektrycznie

Podłączana do sieci prądu zmiennego o napięciu 230 V. Niewątpliwym atutem tego rozwiązania jest czas parzenia kawy wynoszący mniej niż 4 min. Po tym czasie kawiarka automatycznie zatrzyma proces parzenia kawy i przejdzie w tryb stand-by podtrzymujący temperaturę gotowego naparu. Zwiększa to również bezpieczeństwo użycia i chroni twoje urządzenie przed przegrzaniem.

Ilustracja

Podtrzymywanie temperatury

Dzięki systemowi podtrzymania ciepła – twoje kawa utrzyma temperaturę parzenia jeszcze 30 min po przygotowaniu. Dzięki naszemu rozwiązaniu, możesz przygotować swój napar wcześniej i cieszyć się jego smakiem w odpowiednim dla siebie momencie.

Ilustracja

Baza 360°

Bezprzewodowy dzbanek, zwiększą wygodę użytkowania gdyż napełnianie kawiarki wodą lub nalewanie gotowej kawy – nie wymaga wyjmowania wtyczki z gniazdka. Baza 360 pozwala na ustawienie kawiarki w wygodnej dla Ciebie pozycji.

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc480W
Rodzaj kawy/wkładówKawa mielona
Lampka gotowości
Automatyczny wyłącznik
Baza 360º
Antypoślizgowe nóżki
Zawór bezpieczeństwa
Włącznik/Wyłącznik
Pojemność250 ml
Długość kabla0,7m
Wysokość27 cm
Waga1,02 kg
EAN8003705117358
Kod producenta1368/01
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania