Kawiarka 1358/11 Mokina Zobacz większe

Kawiarka 1358/11 Mokina

00M135811AR0

Cenisz sobie aromat kawy o poranku? Dobrze trafiłeś. Wyjątkowy, klasyczny włoski design pozwoli Ci na nowe estetyczne doznania, wzmacniając je smakiem i aromatem. Idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. Moc 400 W, pojemność 4/2 filiżanki (ok. 100 ml), dzbanek bezprzewodowy - 360 st., automatyczne wyłączanie, podtrzymywanie temperatury, waga 0,76 kg.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

169,00 zł brutto

Opis

Pełny i aromatyczny smak świeżo parzonej kawy

Kawiarka, oryginalnie moka, często nazywana kafetierką czy czajniczkiem - to urządzenie pozwalające na przygotowywanie w szybki i prosty sposób aromatycznej, intensywnej kawy. Takie rozwiązanie - pozwala cieszyć się jakością parzonej kawy, porównywalnej do naparów przygotowywanych w dużych ekspresach ciśnieniowych.

Ilustracja 1
Ilustracja 1

Zasilana elektrycznie

Podłączana do sieci prądu zmiennego o napięciu 230 V. Posiada automatyczny wyłącznik (tryb standby), dzięki czemu zawsze wiesz kiedy twoja kawa jest już gotowa. Zwiększa to również bezpieczeństwo użycia i chroni twoje urządzenie przed przegrzaniem.

Ilustracja 2

Podtrzymywanie temperatury

Dzięki systemowi podtrzymania ciepła – twoje kawa utrzyma temperaturę parzenia jeszcze 30 min po przygotowaniu. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz przygotować swój napar wcześniej i cieszyć się jego smakiem w odpowiednim dla siebie momencie.

Ilustracja 3

Bezprzewodowy dzbanek, baza 360’

Bezprzewodowy dzbanek, zwiększą wygodę użytkowania gdyż napełnianie kawiarki wodą lub nalewanie gotowej kawy – nie wymaga wyjmowania wtyczki z gniazdka. Baza 360 pozwala na ustawienie kawiarki w wygodnej dla Ciebie pozycji.

Baner
Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc400 W
Rodzaj kawy/wkładówKawa mielona
Lampka gotowości
Automatyczny wyłącznik
Baza 360º
Antypoślizgowe nóżki
Włącznik/Wyłącznik
Pojemność4/2 filiżanki (ok. 100 ml)
Kolorczarny
EAN8003705110960
Kod producenta1358
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete

Pliki do pobrania