Grill elektryczny 1916 Multi Grill 3in1

00C191610AR0

Grill elektryczny 3 w 1 z funkcjami opiekacza i barbecue, moc 2400 W, regulowana moc, nieprzywierająca powłoka, regulowana wysokość, płaska oraz karbowana rozkładana (180˚) płyta grzejna o wymiarach max 60x25 cm, wymiary 43x30x19 cm

Designed in Italy

Więcej szczegółów

289,00 zł brutto

Opis

Idealny na każdą pogodę

Grill elektryczny 3w1 mod. 1916 jest idealnym rozwiązaniem na grillowanie podczas każdej pory roku. Duża i rozkładana płyta grzejna pomieści naprawdę dużo smakołyków i doskonale sprawdzi się podczas smażenia mięs, warzyw, pieczywa, a nawet jajek. Poznaj możliwość Ariete 3w1 i niech sezon grillowy trwa cały rok!

Idealny na każdą pogodę

Wspaniałe barbecue we własnym domu

Dzięki precyzyjnej regulacji temperatury oraz podziale płyty grzejnej na karbowaną i płaską powierzchnię, można przygotować z pomocą grilla elektrycznego Ariete prawdziwą ucztę. Górna płyta grzejna rozkłada się do poziomu 180˚, tworząc w ten sposób bardzo pojemnego grilla o wymiarach 60x25 cm.

Wspaniałe barbecue we własnym domu

Praktyczny opiekacz

Zastosowanie specjalnej konstrukcji sprawia, że grill elektryczny Ariete 3w1 świetnie sprawdzi się również w roli opiekacza. Niezależnie od czego, czy masz ochotę na grillowane kanapki, czy smażone jednocześnie z dwóch stron mięsa lub warzywa – Twoje danie wyjdzie idealnie. W trybie opiekacza, pozostaje również do Twojej dyspozycji płaska płyta grzejna, na której przygotujesz w międzyczasie np. sadzone jajka oraz bekon do Twoich tostów.

Praktyczny opiekacz

Łatwe czyszczenie i przechowywanie

Nieprzywierająca powłoka grilla zapobiega przed przyklejaniem się resztek jedzenia oraz sprawia, że jest on łatwy i wygodny w czyszczeniu. Po zakończonej pracy, wystarczy przetrzeć wystudzone urządzenie wilgotną gąbką oraz przemyć specjalny zbiorniczek, w którym zbiera się tłuszcz. Wymiary urządzenia po złożeniu wynoszą 43x30x19 cm, dzięki czemu grill nie zajmuje dużo miejsca i z łatwością znajdzie swoje miejsce w każdym domu.

Ilustracja 4
Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc2400W
Regulacja mocy
Lampka gotowości
Nieprzywierająca powłoka
Obustronne opiekanie
Tacka na tłuszcz
Termostat
Regulowana wysokość
Antypoślizgowe nóżki
Dodatkowe cechyrozkładana powierzchnia grzejna 180˚
Włącznik/Wyłącznik
Wymiary wewnętrzne60 x 25 [cm]
Długość43 cm
Szerokość30 cm
Wysokość19 cm
Waga3.1 kg
EAN8003705115309
Kod producenta1916
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania