Chocolate Fountain 2962 Partytime

00C296200AR0

Czekoladowa fontanna o nietuzinkowym wzornictwie stylizowana na styl retro. Solidne wykonanie, jej wieża jest ze stali nierdzewnej. W kilka chwil przyrządzisz rewelacyjną fontannę czekoladową z dodatkami. Śmiało możesz wykorzystać owoce, ciasteczka, pianki, herbatniki i cokolwiek przyjdzie Ci do głowy. Idealne na bale dla dzieci i imprezy dla dorosłych! Każdy smakosz doceni czekoladowy deser. Moc 90 W. Pojemność urządzenia to 500 ml. Czas nagrzewania od 15 – 20 minut. Lampka kontrolna. Wymiary (cm): 32 x 16 x 17.

Deisgned in Italy

Więcej szczegółów

199,00 zł brutto

Opis

Ilustracja

WZORNICTWO

Wyjątkowy wygląd obok, którego nie można przejść obojętnie. Piękna czerwień odzwierciedla ciepło, które się kryje w przygotowywanej czekoladzie.

Ilustracja

INSPIRACJE

Uśmiech dziecka to największa nagroda dla rodzica, a dzieciństwo z czekoladą to gwarantowany uśmiech. Podaruj go swoim bliskim!
Ilustracja

MAGIA W TWOIM DOMU

Zobacz jakie to proste i jak efektownie wygląda. Zaskocz swoich bliskich włączając na kolejnej imprezie czekoladową fontannę. Przygotuj ulubione smakołyki na talerzyku i komponujcie własne kombinacje. Smacznego!

▼ Zobacz jakie to proste ▼

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc90W
EAN8003705114524
Kod producenta2962
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete

Pliki do pobrania