Ekspres do kawy 1366/50 Picasso

Ciśnieniowy ekspres kolbowy 1366/50 Picasso

8003705110861

Nowoczesny i kompaktowy, ciśnieniowy ekspres do kawy, idealny dla każdego miłośnika kawy. Jego nowoczesna linia sprawia, że fantastycznie pasuje do każdej kuchni. Jego ogromnym walorem są jego niewielkie kształty, które niewątpliwie są sojusznikiem dla małych powierzchni. W komplecie do zestawu znajdziesz dysze Maxi Cappuccino, tarcze Thermocream oraz kolbę na kawę mieloną, jak i zarówno na tabletki E.S.E. Jego moc wynosi 850 W, a kawa jest zaparzana pod idealnym ciśnieniem czyli pod ciśnieniem 15 BAR. Pojemność zbiornika to 0,9 litra.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

369,00 zł brutto

Opis

Ilustracja

WZORNICTWO

Elegancki, nowoczesny ekspres dla każdego smakosza kawy to idealny pomysł na prezent. Kompaktowy kształt i nie wielkie rozmiary naszego urządzenia pozwalają na wkomponowanie się nawet w przestrzeń niewielkich kuchni. Teraz już nie musisz się martwić, że nie masz miejsca aby być posiadaczem ekspresu. Bądź koneserem!

Ilustracja

INSPIRACJE

Widzisz jak jej oczy się śmieją? Też możesz sprawić radość bliskiej osobie. Kiedy oboje cenicie sobie smak i aromat kawy o poranku, warto zadbać o jakość przyrządzania. Inwestycja w radość najbliższych? Bezcenna!

Ilustracja

MAGIA W TWOIM DOMU

Ciesz się chwilą dla siebie i Twoich bliskich. Celebruj swój poranek z wyjątkową kawą, którą zaparzysz w naszym wspaniałym ekspresie. Czujesz jaki aromat wydobywa się z filiżanki? Pomyśl, że mógłbyś się nim cieszyć każdego dnia. Prawda, że brzmi cudownie?

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc850W
Ciśnienie15 BAR
Funkcja Thermocream
Dysza do spienienia mleka
Pojemność0.9 l
EAN8003705110861
Kod producenta1366/50
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata