Ekspres ciśnieniowy 1301 Cassetto

Ciśnieniowy ekspres szufladkowy 1301 Cassetto

00M130100AR0

Kompaktowy i łatwy w użyciu ekspres ciśnieniowy, który dzięki niezwykłej szufladce pozwoli Ci na przyrządzenie zarówno kawy mielonej, jak i kawy z tabletek E.S.E. Posiada funkcję, dzięki której zaprogramować małe i duże espresso. Parzy kawę pod ciśnieniem 15 Barów. Posiada wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 0,6 litra. Jest wyjmowany, co pozwala na dokładne jego oczyszczenie. Jego moc to 1100 W. Rozmiar  urządzenia (cm): 18,5 x 37 x 35.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

589,00 zł brutto

Opis

Ilustracja

WZORNICTWO

Wyjątkowe wzornictwo w połączeniu z nowoczesnością pozwoliły osiągnąć wspaniały efekt. Piękna biel, która sprawia, że ekspres prezentuje się dostojnie i z klasą. Czy wiesz, że najlepsza kawa to taka zaparzana pod ciśnieniem dokładnie 15 Barów? Jeśli chcesz się cieszyć wyjątkowym smakiem zadbaj o dobry sprzęt. Nowatorska kolba w postaci szufladki jest ergonomiczna i świetnie sprawdza się w działaniu.

Ilustracja

INSPIRACJE

Ekspres posiada dwa programy do parzenia espresso. Pierwszy pozwoli Ci przyrządzić małe klasyczne espresso o pojemności 30 ml, a drugie podwójne espresso o pojemności 60 ml. Oczywiście można również wybrać objętość parzonej kawy samodzielnie.
Ilustracja

MAGIA W TWOIM DOMU

Wyjmowany pojemnik na wodę o pojemności 0,6 litra - to duże ułatwienie zarówno w przypadku uzupełniania wody jak i przy czyszczeniu. Szufladka, do której wsypiesz mieloną kawę lub włożysz tabletkę E.S.E. jest sprawnie domykana dzięki zamontowanemu tam magnesowi.

▼ Zobacz jakie to proste ▼

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc1100W
System grzewczyBojler
Ciśnienie15 BAR
Funkcja shut-off
Funkcja Thermocream Perfect Crema
Rodzaj kawy/wkładówKawa mielona / podsy E.S.E
Sygnalizacja o potrzebie odkamienienia
Regulowana wysokość tacki
Pojemność0.6 l
EAN8003705116023
Kod producenta1301
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania