Ekspres do kawy 1384 Cremissima

Ekspres do kawy 1384 Cremissima

8003705115910

Cremissima to kolbowy, półautomatyczny ekspres do kawy. Dzięki niemu przyrządzisz ulubiona kawę w kilka chwil. Specjalnie dla Ciebie zrobi: espresso, cappuccino, latte macchiato. Możesz również używać tabletek E.S.E (podsów). Nowoczesny wygląd i stylistyka przykują oko niejednego estety ceniącego sobie dopracowane szczegóły oraz design tego modelu. Regulowana taca umożliwia przygotowanie kawy nawet w dużej filiżance. Dodatkowo - tacki są wyjmowane, więc w prosty sposób je oczyścisz. Ekspres parzy kawę pod ciśnieniem 15 Barów i spienia mleko wprost do Twojej filiżanki. Maksymalna wysokość szklanki wynosi 14 cm. W zestawie znajduje się wyjmowany pojemnik na wodę o pojemności 1 litra. Pojemnik na mleko jest wbudowany i ma pojemność 600 ml. Moc urządzenia to 1470 W. Designed in Italy

Więcej szczegółów

889,00 zł brutto

Opis

Ilustracja

WZORNICTWO

Nowoczesny i elegancki ekspres ciśnieniowy, półautomatyczny. W kolorze srebrnym ma dostojny wygląd. Zaparzysz najlepszą kawę, a to wszystko dzięki ciśnieniu 15 Barów. Śmiało możesz się delektować zarówno cappuccino, latte, latte macchiato czy espresso.

Ilustracja

INSPIRACJE

Zaproś znajomych na pyszną kawę i zadziw ich jej wyglądem jak z kawiarni. Dzięki wbudowanemu pojemnikowi na mleko oraz systemowi spieniającemu mleko - możesz zaoferować różnego rodzaju kawy. Do dyspozycji masz cały wachlarz kawowych odmian.
Ilustracja

MAGIA W TWOIM DOMU

Nasz produkt jest łatwy w czyszczeniu, dzięki wyjmowanym elementom takim jak podstawa pod kubek bądź filiżankę, pojemnik na wodę, pojemnik na mleko.

Dane techniczne

Moc 1470W
Ciśnienie 15 BAR
Funkcja Thermocream
Dysza do pienienia mleka
Pojemność 1,2 l (zbiornik na wodę), 0,7 l (zbiornik na mleko)
EAN 8003705115910
Kod producenta 1384
Producent De'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja 2 lata

Pliki do pobrania