Breakfast Station 1344

Breakfast Station 1344

8003705114838

Wielozadaniowa stacja śniadaniowa. W tym efektownym komplecie dostępne są funkcje kawiarki ciśnieniowej, spieniacza do mleka i czajnika. W łatwy i szybki sposób zaparzysz ulubioną kawę. Do dolnej części nalewamy wodę. Następnie nakładamy na nie sitko, do którego wsypujemy zmieloną kawę w równej proporcji do ilości wody. Po zakręceniu stawiamy kawiarkę na stację bazową. Powstająca wskutek grzania wody para przechodzi przez sitko do kawy, zbierając w górnej części naczynia aromatyczny napar. Herbatę zagotujesz szybko w równie efektownym czajniczku, w którym na dodatek możesz spienić i podgrzewać mleko. Rozmiar (cm): 32,0 x 15,0 x 24,0. Moc 500 W.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

399,00 zł brutto

Opis

Ilustracja

WZORNICTWO

Elegancka, nowoczesna stacja śniadaniowa, która stanie się centrum zarządzania światem w każdej kuchni. Smukła linia, spektakularny klasyczny design. Włoska klasyka w Twojej kuchni stanie się pięknym dodatkiem.

Ilustracja

INSPIRACJE

Celebruj poranek z naszą stacją śniadaniową i przyrządź ulubioną kawę z pianką jak prawdziwy barista. Jeśli jesteś amatorem herbaty – wygodnie zagotujesz w niej wodę. Dzięki swojej ergonomicznej budowie oraz dobrze wyprofilowanemu dzióbkowi artykuł jest idealnym narzędziem do dekoracji kawy. Dzbanek świetnie sprawdzi się w każdym domu. Wyposażony jest w wygodny i poręczny uchwyt, który ułatwia jego podnoszenie i używanie.
Ilustracja

MAGIA W TWOIM DOMU

Widzisz, Ty też możesz zostać domowym baristą. Od dziś celebruj każdy poranek, dzięki naszej stacji śniadaniowej w łatwy i przyjemny sposób. Wystarczy włączyć wyobraźnię, a początek dnia będzie miał inny smak

▼ Zobacz jakie to proste ▼

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc500 W
Rodzaj kawy/wkładówKawa mielona
Lampka gotowości
Natychmiastowa gotowość do pracy
Programy3
Termostat
WydajnośćMożliwość pracy dwóch części Breakfast Station jednocześnie
Automatyczny wyłącznik
Baza 360º
Antypoślizgowe nóżki
Dodatkowe cechyFunkcja podtrzymania temperatury gotowej kawy przez 30 min
Włącznik/Wyłącznik
PojemnośćKawa 100 ml / Pienienie mleka 140 ml / Gotowanie mleka lub wody 250 ml
Długość kabla1 m
Długość32 cm
Szerokość15 cm
Wysokość24 cm
EAN8003705114838
Kod producenta1344
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania