Breakfast Station 1344

Breakfast Station 1344

8003705114838

Wielozadaniowa stacja śniadaniowa. W tym efektownym komplecie dostępne są funkcje kawiarki ciśnieniowej, spieniacza do mleka i czajnika. W łatwy i szybki sposób zaparzysz ulubioną kawę. Do dolnej części nalewamy wodę. Następnie nakładamy na nie sitko, do którego wsypujemy zmieloną kawę w równej proporcji do ilości wody. Po zakręceniu stawiamy kawiarkę na stację bazową. Powstająca wskutek grzania wody para przechodzi przez sitko do kawy, zbierając w górnej części naczynia aromatyczny napar. Herbatę zagotujesz szybko w równie efektownym czajniczku, w którym na dodatek możesz spienić i podgrzewać mleko. Rozmiar (cm): 32,0 x 15,0 x 24,0. Moc 500 W.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

399,00 zł brutto

Opis

Ilustracja

WZORNICTWO

Elegancka, nowoczesna stacja śniadaniowa, która stanie się centrum zarządzania światem w każdej kuchni. Smukła linia, spektakularny klasyczny design. Włoska klasyka w Twojej kuchni stanie się pięknym dodatkiem.

Ilustracja

INSPIRACJE

Celebruj poranek z naszą stacją śniadaniową i przyrządź ulubioną kawę z pianką jak prawdziwy barista. Jeśli jesteś amatorem herbaty – wygodnie zagotujesz w niej wodę. Dzięki swojej ergonomicznej budowie oraz dobrze wyprofilowanemu dzióbkowi artykuł jest idealnym narzędziem do dekoracji kawy. Dzbanek świetnie sprawdzi się w każdym domu. Wyposażony jest w wygodny i poręczny uchwyt, który ułatwia jego podnoszenie i używanie.
Ilustracja

MAGIA W TWOIM DOMU

Widzisz, Ty też możesz zostać domowym baristą. Od dziś celebruj każdy poranek, dzięki naszej stacji śniadaniowej w łatwy i przyjemny sposób. Wystarczy włączyć wyobraźnię, a początek dnia będzie miał inny smak

▼ Zobacz jakie to proste ▼

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc500 W
Rodzaj kawy/wkładówKawa mielona
Lampka gotowości
Natychmiastowa gotowość do pracy
Programy3
Termostat
WydajnośćMożliwość pracy dwóch części Breakfast Station jednocześnie
Automatyczny wyłącznik
Baza 360º
Antypoślizgowe nóżki
Włącznik/Wyłącznik
Dodatkowe cechyFunkcja podtrzymania temperatury gotowej kawy przez 30 min
PojemnośćKawa 100 ml / Pienienie mleka 140 ml / Gotowanie mleka lub wody 250 ml
Długość kabla1 m
Długość32 cm
Szerokość15 cm
Wysokość24 cm
EAN8003705114838
Kod producenta1344
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania