Ciśnieniowy ekspres kolbowy 1387 Caffe Novecento

00M138730AR0

Novecento to wyjątkowy ekspres, który doceni każdy domowy barista. Teraz już nie musisz wychodzić z domu, aby poczuć się jak we włoskiej palarni kawy, a to wszystko dzięki naszemu niewiarygodnemu modelowi. Posiada dwie profesjonalne dźwignie, dzięki którym uruchamia się poszczególne funkcjonalności. To nie tylko ekspres, ale wyjątkowa ozdoba każdej kuchni. Jako jeden z niewielu posiada klasyczny termometr pokazujący temperaturę parzenia kawy i spieniania mleka. Novecento przygotuje dla Ciebie znakomite espresso, cappuccino, latte macchiato i znacznie więcej. Bojler urządzenia jest aluminiowy. Posiada dwie dźwignie -jedna uruchamia funkcje ekspresu, druga odpowiada za podawanie pary.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

1 499,00 zł brutto

Opis

Ilustracja

Niepowtarzalne wzornictwo i dopracowany każdy szczegół zadowolą nawet najbardziej wybrednych estetów. Świetnie prezentuje się w tradycyjnej kuchni, jak i w jej loftowym wydaniu.

Ilustracja

Profesjonalna kolba w wymiennymi końcówkami, na jedną lub dwie kawy pozwala uzyskać wyrafinowany smak kawy. Teraz dostępny także dla Was. Precyzja wykonania, włoski design w połączeniu z nowymi technologiami zachwyca cały świat, a teraz możemy zaprezentować go w Polsce.

Ilustracja

Masz ochotę na niezwykłą wyprawę z „ferrari” wśród ekspresów ciśnieniowych? Poczuj dziecięcą ekscytację podczas parzenia kawy. Zachwyci Cię od pierwszych sekund i z dziecięcej fascynacji zaowocuje dojrzałą miłością do kawy.

Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc1150W
System grzewczyBojler
Ciśnienie15 BAR
Funkcja shut-off
Funkcja Thermocream Perfect Crema
Dysza do spienienia mleka
Długość22 cm
Szerokość29 cm
Wysokość41 cm
Waga5,92 kg
EAN8003705112407
Kod producenta1387
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania