Czajnik 2871 Lipton Zobacz większe

Czajnik 2871 Lipton

8003705110441

Chcesz się poczuć wyjątkowo? Zdecyduj się na limitowaną wersje czajnika bezprzewodowego pod patronatem Lipton.  Picie herbaty to piękny rytuał zapoczątkowany już w VII wieku jak donosi Nam Lu You, który napisał 3 tomową księgę o herbacie i jej właściwościach. W literaturze chińskiej pierwszą wzmiankę można znaleźć już w V wieku przed nasza erą. Z pierwszym parzeniem herbaty jest związanych wiele tajemniczych legend, które niestety trudno potwierdzić.

Designed in Italy

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis

Ilustracja

WZORNICTWO

Klasyczny kształt przypomina imbryczki jakich używali i używają Brytyjczycy – uznawani za największych europejskich znawców herbaty. Delektuj się smakiem pysznej herbaty i celebruj każdy dzień z wyjątkowym rytuałem jaki zapoczątkowali Chińczycy

Ilustracja

INSPIRACJE

Dziel się radością i podziel się pysznym smakiem herbaty z przyjaciółmi, rodziną. Rytuał parzenia i picia herbaty cementuje relacje i pozwala na miłe spędzenie czasu. Herbata posiada bardzo wiele odmian i nut smakowych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.
Ilustracja

MAGIA W TWOIM DOMU

Czy wiecie, że w Polsce jako pierwsza spróbowała i zasmakowała w niej księżniczka Maria Ludwika Gonzaga czyli żona Jana Kazimierza. Nie wszyscy na dworze wysławiali się od razu pochlebnie o nowym odkryciu. Dla niektórych dworzan herbata była niesmaczna a co gorsza uważali, że jest odpowiedzialna za gruźlicę i oziębienie żołądka.

Dane techniczne

Moc1190W
Pojemność0.8 l
Wysokość18 cm
Szerokość18 cm
Głębokość24 cm
Waga0.9 kg
EAN8003705110441
Kod producenta2871
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata

Pliki do pobrania