Blender z linii Vintage ze szklanym kielichem

Blender kielichowy 583/05 Vintage

00C058305AR0

Blender kielichowy z linii Vintage, moc 1000 W, 4 prędkości + praca pulsacyjna, kruszenie lodu, 4 ostrza ze stali nierdzewnej Inox, antypoślizgowe nóżki, pokrywa z otworem, szklany kielich o pojemności 1,5 l, wymiary 21,5x18,5x40,5 cm

Designed in Italy

Więcej szczegółów

319,00 zł brutto

Opis

BLENDER VINTAGE ZE SZKLANYM KIELICHEM: NIEPOWTARZALNA WYDAJNOŚĆ I DESIGN

Energetyzujący lub kremowy smoothie czy orzeźwiająca granita? Dzięki blenderowi Vintage ze szklanym kielichem możesz codziennie przygotowywać smaczne napoje, dokładnie miksując ulubione składniki. Kielich jest wykonany z grubego szkła, a 4 ostrza ze stali nierdzewnej w połączeniu z 4 dostępnymi prędkościami - idealnie nadają się do miksowania czegokolwiek chcesz. Co więcej, przez otwór w górnej części blendera możesz włożyć składniki bezpośrednio do kielicha i dokładnie odmierzyć ich ilość, dzięki wygodnej podziałce. Wydajność oraz wzornictwo typowe dla serii Ariete Vintage łączy się w naszym blenderze, pozwalając na wprowadzenie do kuchni odrobinę stylu retro i nowoczesnej technologii.

KOKTAJLE OWOCOWE, SMOOTHIE I FRAPPÈ

Kolorowe, kremowe, smaczne! Przygotuj koktajl ze świeżych owoców za pomocą blendera Vintage: pokrój owoce na kawałki i włóż bezpośrednio do szklanego kielicha, miksuj z maksymalną prędkością, aby w kilka chwil uzyskać zdrowy i doskonały napój, który zawiera minerały i witaminy. Dodaj odrobinę mleka lub lodów, aby uzyskać aromatyczny koktajl mleczny! Dzięki blenderowi Vintage możesz również w kilka chwil zmiksować warzywa, aby uzyskać aksamitne i bogate w smaku zupy i kremy.

KOKTAJLE OWOCOWE, SMOOTHIE I FRAPPÈ

KRUSZARKA DO LODU NA KOKTAJLE I GRANITY

Ostrza ze stali nierdzewnej mogą również drobno posiekać lód, aby przygotować domowe granity lub orzeźwiające koktajle. Blender Vintage ze szklanym kielichem jest mocny i funkcjonalny, idealny do dodania odrobiny stylu do Twojej kuchni. Odkryj całą linię Vintage od Ariete i uzupełnij kolekcję o najbardziej kultowe urządzenia w historii!

KRUSZARKA DO LODU NA KOKTAJLE I GRANITY
Ariete Company of DeLonghi Group

Dane techniczne

Moc1000 W
Regulacja mocy
Prędkość4 poziomy
OstrzePoczwórne ze stali nierdzewnej
Praca pulsacyjna
Antypoślizgowe nóżki
Dodatkowe cechySzklany kielich
Włącznik/Wyłącznik
Pojemność1,5 l
Średnica21,5 cm
Długość18,5 cm
Szerokość40,5 cm
EAN8003705119383
Kod producenta583/05
ProducentDe'Longhi Appliances s.r.l - Divisione Commerciale Ariete
Gwarancja2 lata