Opinie

Małgorzata - 31 lat, architekt, mężatka, dwoje dzieci

Ciśnieniowy ekspres do kawy marki Ariete kupiliśmy po powrocie z Włoch. Smak włoskiej kawy chcieliśmy mieć na co dzień. Model 1315, jest idealny do naszych potrzeb. Posiada:
  • własny młynek do kawy,więc zawsze mamy świeżo zmieloną kawę;
  • podgrzewaną tackę, więc zawsze mamy nasze kubki gorące i kawa utrzymuje ciepło przez długi czas;
  • system Thermocream, który daje nam podczas parzenia kawy gęstą, kremową piankę.
Szybko parzona autentycznie włoska kawa daje nam uczucie dobrze rozpoczętego dnia.
Pani Bożena - 53 lata, urzędniczka, 2 wnuków i 1 wnuczka

Żelazko z generatorem pary kupiłam po tym jak przez dłuższy czas słyszałam o nim od moich współpracowniczek (np. Ania mówiła, że jej prasowanie zajmuje tylko chwilkę; Grażyna: "Tak łatwo się teraz prasuje, że nawet polubiłam tę czynność".
Moje stare, zwykłe i wysłużone żelazko wymagało wymiany. Niedługo zastanawiałam się nad wyborem żelazka, ponieważ ufam mojej Ani i Grażynce bez granic. Teraz i ja dołączyłam do grona wielbicielek prasowania. Żelazko Ariete to także prawdziwa oszczędność:
  • czasu, ponieważ duża ilość generowanej pary skutecznie nawilża i prasuje wyschnięte ubrania;
  • ubrań, nie ma możliwości nabłyszczenia (spodnie zięcia) lub spalenia (mojej ulubionej bluzki) żadnej rzeczy.
Jacek - pracownik banku i Kinga - gospodyni domowa, syn

Jacek: Niedawno kupiłem nieduże urządzenie do czyszczenia parą Vapori Jet - parownik. Kupując myślałem o nim jako o odplamiaczu do naszej wykładziny (Bartek jest dużym urwisem i zawsze mieliśmy plamy). Ale Kinga od razu zauważyła, że parownik także oczyszcza, prasuje, dezynfekuje i odtłuszcza każdą powierzchnie. W naszym domu żadne sprzątanie teraz nie omija parownika - spalona kuchenka, trudno dostępne miejsca w łazience lub mycie okna. A poza tym nie stosujemy przy tym żadnych detergentów więc nasz Bartuś przestał mieć podrażnienia alergiczne. Naprawdę jesteśmy zachwyceni tym małym, zgrabnym parownikiem Ariete.
Pozdrawiamy